• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki wibrator dla 40-latki?

Kobieta

alinka80

Cichy Podglądacz
Cześć, bardzo potrzebuję stymulatora intymnego/wibratora dla siebie. Mam 42 lata i jeszcze nigdy nie używałam takiego dobrodziejstwa. ;). Mam regularny seks, ale nie jestem i tak zaspokojona.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Odpowiedzi będzie wiele i wszystkie na pewno polecą super modele ale ja Ci podpowiem, najprostrzy i niewielki bez zadnych udziwnień, jak się oswoisz to sama poszukasz czegoś innego
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Możesz też szukać jak najcichszego ale trudno włączać w internecie :) choć osoba sprzedająca może pokazać w sklepie jeśli masz blisko sexshop, nie kupuj za to napewno na aliexpress albo temu, w pl sklepie też kupisz dyskretnienindo paczkomatu, jeśli na tym Ci zależy
 
Kobieta

alinka80

Cichy Podglądacz
Odpowiedzi będzie wiele i wszystkie na pewno polecą super modele ale ja Ci podpowiem, najprostrzy i niewielki bez zadnych udziwnień, jak się oswoisz to sama poszukasz czegoś innego
No właśnie tak też podchodzę do tematu. Bo może po prostu mi ta forma masturbacji nie podpasować. Ale no mam takie libido, że muszę spróbować...
Możesz też szukać jak najcichszego ale trudno włączać w internecie :) choć osoba sprzedająca może pokazać w sklepie jeśli masz blisko sexshop, nie kupuj za to napewno na aliexpress albo temu, w pl sklepie też kupisz dyskretnienindo paczkomatu, jeśli na tym Ci zależy
Zamierzałam kupić w dobrym sklepie internetowym, bo to musi być sprawdzony produkt.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Kurcze, sami specjaliści :unsure: Na forum roi sie od opini dziewczyn, recenzji, opisów itp.
Wystarczy poczytac a to jest najbardziej wiarygodne;) No chyba, że koledzy będą próbowali forsować użycie żywego wibratora
 
Mężczyzna

Ayane

Cichy Podglądacz
Polecam magic wand najlepiej w zestawie z dobrej jakości żelowym lub z cyberskóry wibratorem.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Kup używany. Laski puszczają się z dzieciatymi kolesiami i nie przeszkadza im smak żony. Po taniości sobie wypróbujesz i później kupisz co odpowiada.
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
No właśnie tak też podchodzę do tematu. Bo może po prostu mi ta forma masturbacji nie podpasować. Ale no mam takie libido, że muszę spróbować...

Zamierzałam kupić w dobrym sklepie internetowym, bo to musi być sprawdzony produkt.
Skoro uważasz że libido uciszysz wibratorem może masz ochotę się pobawić w inny sposób jeśli już tyle energii masz
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry