• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka sztuczna pochwa do 50zł?

wojciech94

Cichy Podglądacz
Chciałbym urozmaicić trochę swoją masturbacje i doznania. Jestem samotnym mężczyzną. Czy w cenie do 50zł można kupić dobrą sztuczną pochwę, która zapewni dobre doznania? Lepsza jest z wibracjami czy bez? Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup takiej zabawki, więc na początku chciałbym kupić coś z niższej półki cenowej, a potem jak będę zadowolony to być może zdecyduje się na jakiegoś Fleshlight-a.
Jak macie jakieś konkretne modele w tej półce cenowej, które polecacie to napiszcie.
 

Eroticking

Nowicjusz
Ciężko wyróżnić jeden model w tej półce cenowej, może zamiast tego lepiej wybrać inny masturbator, gadżet erotyczny dla samotnego mężczyzny? Domyślam się, że zakup bezie w internetowym sklepie erotycznym, tak?
 

Jakub500

Cichy Podglądacz
Polecam wejść na stronę Gazety Polski seks i wziosc udział w wielkim teście masturbatorow. Dostałem do testowania dwie sztuki ***** i dupke. Porostu bajka dupke zajechalem w kilka dni a ***** nadal ciasna
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry