• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka bielizna kobieca najbardziej na Was działa?

Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Kroje bielizny są teraz tak finzeyjne, że czasem (a może nawet częściej) lepeij widzieć kobietę w anie bez ;). Moja ostatnio zagustowała w takich sznureczkowych majteczkach - baaaardzo zmysłowa bielizna co praktycznie niewiele zasłania. Do tego z siateczki, także musi uważać jak ma na sobie krótką spódniczkę lub zwiewną sukienkę :cool:
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Kroje bielizny są teraz tak finzeyjne, że czasem (a może nawet częściej) lepeij widzieć kobietę w anie bez ;). Moja ostatnio zagustowała w takich sznureczkowych majteczkach - baaaardzo zmysłowa bielizna co praktycznie niewiele zasłania. Do tego z siateczki, także musi uważać jak ma na sobie krótką spódniczkę lub zwiewną sukienkę :cool:
Wyjedzcie gdzieś z dala od miejsca zamieszkania niech żona zapomni że musi kontrolować sukienkę. Myślę że to wpłynie na was obojga pozytywnie.
 
Mężczyzna

gombas18

Nowicjusz
Ja lubię jak żona ubiera same pończochy i szpilki to mnie kręci ale nie zawsze czasami dla urozmaicenia lubię jak jest w sexownych majteczkach i staniku lub prześwitującej halce
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Ja rozróżniam dwa rodzaje kobiecej bielizny. Pierwszy to bielizna stricte erotyczna, przeznaczona tylko do urozmaicania zabaw w sypialni i podsycania zmysłów - raczej nie do użytku na codzień. Drugi typ to bielizna na codzień. Również często zmysłowa i finezyjna :). Tym bardziej działająca na męskie zmysły, gdyż zakładana przez kobietę bez specjalnej okazji. Zwłaszcza jak jakiś fragent wymsknie się spod ubrania np. kawałek falbanki, koronki czy paseczka lub będzie przebijał przez cieniutki materiał spodni, bluzki czy sukienki. Nie wiem jak na Was, ale na mnie to działa pozytywnie :D
 
Kobieta

Panties

Cichy Podglądacz
1004774463.gif

Jak sex bielizna to tylko taka, duże konkretne majtki z dziurą😈
 
Mężczyzna

anaerto

Cichy Podglądacz
Najbardziej na mnie działa brak wszelkiej bielizny. Też. Seksowna bielizna, na wzór dziewiętnastowiecznych strojów panienek w burdelach lub demonicznie czarna raczej mnie śmieszy. Jak mam zdejmować jakiejś pani stanik i majteczki, to niech to będzie normalna, może być luksusowa bielizna. Lubię jeszcze stroje nocne – koszule, peniuary.
 
Mężczyzna

studd27

Cichy Podglądacz
Taka, którą się najszybciej i najłatwiej ściąga :D
Kiedyś moja samica założyła jakieś takie instalacje, że zanim to wszystko zdjąłem, to już ochłonąłem :LOL:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry