• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jat

Mężczyzna

Image

Erotoman
Skąd macie takie po...one przeświadczenie, że wszyscy chca słac fotki swoich fujar. De facto tak nie jest. Jakis stereotyp, który nie wiem czemu ma służyć a tak naprawde uniemozliwia bezposredni kontakt. Jedna z dziewczyn na moje pytanie dlaczego zablokowała mnie na priv. nie napisała, że nie chce ze mna rozmawiać. Powodem było to, że zapobiegła wysłaniu jej mego fiuta. Raczej to jest chore a nawet po...Pozdrawiam i jednych i drugie, życząc powodzenia w tego rodzaju stosunkach. To, że dziewczyn jest mało moim zdaniem nie uasadnia takiego postępowania. Należy grzecznie odpowiedziecnp. odczep sie albo coś takiego:):cool:
A to swoją drogą! Z tego dobrobytu w głowach się popierdoliło. Apeluję do forumowych mężczyzn: nie piszcie do żadnej kobiety przez jakiś czas, dam Wam nawet namiary na moje chętne koleżanki, żeby ciężar straty jakoś zrekompensowały. Trzeba pokazać tutejszym rozzuchwalonym niewiastom, że możemy bez nich sobie poradzić, że zablokowany priv nam nie jest straszny. Dzięki temu zejdą na ziemię i się na kontakt z nami odblokują :D
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
A to swoją drogą! Z tego dobrobytu w głowach się popierdoliło. Apeluję do forumowych mężczyzn: nie piszcie do żadnej kobiety przez jakiś czas, dam Wam nawet namiary na moje chętne koleżanki, żeby ciężar straty jakoś zrekompensowały. Trzeba pokazać tutejszym rozzuchwalonym niewiastom, że możemy bez nich sobie poradzić, że zablokowany priv nam nie jest straszny. Dzięki temu zejdą na ziemię i się na kontakt z nami odblokują :D

XD
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
A to swoją drogą! Z tego dobrobytu w głowach się popierdoliło. Apeluję do forumowych mężczyzn: nie piszcie do żadnej kobiety przez jakiś czas, dam Wam nawet namiary na moje chętne koleżanki, żeby ciężar straty jakoś zrekompensowały. Trzeba pokazać tutejszym rozzuchwalonym niewiastom, że możemy bez nich sobie poradzić, że zablokowany priv nam nie jest straszny. Dzięki temu zejdą na ziemię i się na kontakt z nami odblokują :D
Szkoda nafty Image:LOL:
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Może masz złe podejście?
Kiedyś (po rozwodzie) nie miałem czasu na ganianie się po knajpach, wrzuciłem z ciekawości na lokalny portal ogłoszenie. Szczere, singiel, lat ~40, rozwiedziony, chętnie pozna itd.
Odzew mnie zaskoczył, kilka wymian emaili zakończyło się spotkaniem, kilka z nich skończyły się w łóżku, jeden trwa do dziś :)
Ale nieskromnie napiszę, że piękny ani zbudowany jak Arnold nie jestem, za to umiem zająć kobietę rozmową na bardzo długo :p
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry