• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak powiększyć wytrysk

Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Moja kobieta lubi mocne wytryski .Mówi,że daje jej to większą satysfakcję jak jest bardziej wypełniona. Od jakiegoś czasu również wspomagam się suplementem diety .Konkretnie Cum on. Nie wiem czy znacie ale zwiększa on wytryski, są mocniejsze, wieksza objętość oraz odczuwasz o wiele większą satysfakcję bo orgazm jest mocniejszy. Od jakiegoś czasu jest to jedna z lepszych rzeczy jaką sobie sprawiłem tak więc jak najbardziej polecam, Poczujesz dużą różnicę.
 

Dorman

Nowicjusz
No wlasnie szukałem jakiś czas temu czegoś takiego. Możesz napisać mniej więcej gdzie to można kupić? No i po jakim czasie od brania widzisz u siebie efekty?
 
Mężczyzna

luka5598

Cichy Podglądacz
  • Seks co kilka dni, a nie codziennie, aby twój organizm mógł zregenerować ilość nasienia. Oczywiście zaniechanie masturbacji w tym czasie.
  • Więcej umiarkowanego ruchu aerobowego - bieganie, rower, rolki, skakanka. Ale bez zarzynania się.
  • Intensywne ćwiczenia siłowe, najlepiej 3 razy w tygodniu po 40-60 minut. Lub raz w tyg jakiś split półtoragodzinny. Najważniejsza partia to nogi, bo to po ich skatowaniu będziesz miał największy wyrzut testosteronu.
  • Dieta bogata w kwasy omega 3,6 i 9. Dużo ryb, olejów tłoczonych na zimno, ziaren słonecznika, dyni.
  • Suplementacja cynku, magnezu, witamin D3 i E.
  • Ogranicz lub wyeliminuj cukry i alkohol z diety. Nie jedz z plastikowych naczyń i nie kupuj jedzenia w plastiku.
  • Wysypiaj się.
To tylko kilka rad, które przychodzą mi na szybko do głowy. Ogólnie walcz o jak najwyższe stężenie wolnego testosteronu. Jakość i ilość nasienia na plus to będzie tylko jeden z wielu pozytywnych aspektów które nastąpią.
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
zerknij sobie do sklepu intymnosc pl chociaż widzialem w wielu sklepach. Ogólnie z każda kolejną tabletka powinno być lepiej chociaz u siebie pierwsze efekty zaobserwowałem po tygodniu.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Cum on działa dosyć szybko. Liczy się to raczej w minutach niż godzinach. Powiem jeszcze, że nie zauważyłem żadnych większych efektów ubocznych.
Erekcja trwa dłużej, jest też mocniejsza :)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Cum on i tego typu specyfiki są na bazie ziołowej, nie są szkodliwe. Sam zażywam jeden już dłuższy czas, poprawiła się erekcja i wtrysk też jest obfitszy. Ale też zmieniłem trochę dietę, staram się być częściej na siłowni i mieć bardziej wyj...ne na głupotę ludzi. To też pomaga
 
Kobieta

Sandra1981

Cichy Podglądacz
W mojej ocenie z wszystkich dostępnych obecnych na rynku na rynku produktów zwiększających wytrysk jest ten:


A tak po prawdzie, luka5598 udzielił Ci słusznej rady. Zdrowy tryb życia dobra dieta dużo snu... To wszystko ma wpływ nie tylko na ilość spermy a także na jakość nasienia czyli żywotność plemników.
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Dieta ma duży wpływ. Ja po diecie bogatej w mieso zwłaszcza czerwone oraz jaja kurze mam znacznie obfitrze wytryski. Do tego kilkudniowy post i długa gra wstępna ewentualnie podwalanie przed seksem to sukces w osiągnięciu mega dużego wytrysku. Jedna koleżanka była bardzo pozytywnie zaskoczona jak się na nią spuściłem a wiele w życiu widziała.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry