• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak opanować pożądanie? Chcemy poczekać z seksem do ślubu.

kasiulla

Biegły Uwodziciel
Tulkas napisał:
No właśnie wszędzie pisze jak rozbudzić zmysły, a nigdzie jeszcze nie znalazłem porad jak zapanować nad porządaniem. Z moją kochną nie chcemy uprawiać seksu przed ślubem ale nie chcemy rezygnowac z pieszczot i pocałunków oraz odrobiny namiętnośći. To ona mnie do tego przekonała i nadal podejrzewa że ja chcę czegoś więcej. Co jest nieprawdą. Ja naprawdę ją kocham i nie chciałbym robić nic co mogło by ją skrzywdzić. Pomóżcie !! Jak zapanować nad pożądaniem. Pozdro.
p.s.
nie wiem czy ten topic jest adekwatny do forum

koszałek. czy tulkas napisał, że chciałby sie ożenić dla sexu? Mi wygląda na to, że W OGÓLE chce sie z nią ożenić. A możliwość uprawiania sexu będzie 'efektem ubocznym' a nie celem zawarcia związku małżeńskiego. Więc najpierw pomyśl... :p

Tulkas, chyba że sie mylę? 8) Ale mam nadzieję, że nie.
 

Wesoły Romek

Nowicjusz
Jeśli nie chcecie rezygnowac z pieszczot, to nie widzę problemu....jakiś mały francuzik i po sprawie :wink: No i wymyślono jeszcze masturbację :twisted:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry