• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak napełnić tryskające dildo?

nutellabezmasla

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
sprawdź sobie na youtube, niektórzy pokazują instrukcję obsługi albo na google ,,How To Use Bust It Squirting Dildo,, lub coś w tym stylu
 

nutellabezmasla

Cichy Podglądacz
Nie mogę nic znaleźć. Odkryłem natomiast, że dziurka wylotowa była sklejona. Jednak jak próbowałem zaaplikować przez nią lubrykant za pomocą gruszki oraz pojemniczka z pompką to niestety się nie udało.
 

nutellabezmasla

Cichy Podglądacz
Pls nikt nic? Próbowałem wkładać końcówkę zabawki do szklanki z wodą i naciskać pompkę (pojedynczo, wiele razy), niestety bez skutku. Sprzedawca też słabo podszedł do sprawy, takie instrukcje od niego dostałem "Witam, przedmiot na jądrach posiada pompkę, którą pompuje się do środka, wodę lub środki specjalnie do tego przeznaczone :)". Może jestem debilem, ale nie radzę sobie z tym, proszę o pomoc.
 
A

Anika

Guest
Nutella, nie wiem czy po zabawce za 50 zeta mozna się spodziewać szałowych efektów (albo jakichkolwiek efektów w ogóle) ^^ Na twoim miejscu bardziej niż brakiem wytrysku martwiłabym się tym, ze w opisie aukcji nigdzie nie ma wzmianki o materiale, z jakiego jest ten dildos. Ogólnie tylko silikon medyczny jest w miarę bezpieczny, inne materiały są na liście "bez gumki wkładać tylko w dziurę w płocie" ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry