• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak długo się kochacie

rozzz

Seks Praktykant
Tak jak w temacie...ile godzin się kochacie a może ile minut...? No niestety ale my mamy lekki problem, mój partner ma przedwczesny wytrysk i potrafi skonczyć w kilka minut.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Trudno mi odpowiedzieć. zależy ... czy z gumą czy bez, czy szybko czy wolno, Ogólnie czy jestem podniecony czy nie. Jeśli jestem bardzo podniecony to wiadomo, ze skończe wcześniej. Albo po jakiejś dłuższej przerwie.
przeważnie do 30 minut. Jak ma problemy z utrzymaniem wytrysku w ryzach polecam albo prezerwatywy ze srodkiem przedłużającym wytrysk albo chusteczki orgasm control. Chusteczki takie nasączone sa płynem przedłużającym wytrysk i dzięki nim również mozna dłuzej.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Tak jak pisałem, chusteczka ktora jest nasączona substancją, która ma lekko znieczulić członka Nie wiem co tam dokładnie jest ale jakaś lidokaina czy coś. Sam nie mam ogólnie problemu z przedwczesnym wytryskiem ale używam jak mam ochotę akurat na dłuższą sesję. Pomaga.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Nie licząc gry wstępnej to samo ruchanie to jest jakieś 20 minut. Przy czym od razu po zabieram się za lizanie, a potem od znowu za ruchanie itd, w sumie wychodzi dwie godziny seksu. Z jakąś 10 minutową przerwą w środku na pieszczoty albo rozmowy.
 
Mężczyzna

Moozi

Cichy Podglądacz
To jednak jestem mistrzem na X. U mnie zazwyczaj nie trwa to dlugo... Do 8 min max, ale za to ochote mam na seks z partnerka 4 razy dziennie. Nigdy nie mielismy przez to problemow
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Uprawiajcie seks na początku powoli, przyzwyczajaj się po prostu i stopniowo zwiększajcie prędkość, albo po prostu zajmij czymś głowę żebyś nie myślał o tym, że zaraz dojdziesz, nie masz się czym przejmować wyrobisz to sobie i dojdziesz do wprawy
A nawet jeśli skończysz przed nią to polecam po prostu kupić taki wibrator
https://sensu.pl/wibratory-kroliczki
I zaspokoić ją wibratorem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry