• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak dbacie o swoje ciało?

Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Co robicie, by było atrakcyjne, zdrowe i by dostarczało Wam i Waszym partnerom jak najwięcej przyjemności? :)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Hahaha ! A ja przynajmniej dwa razy dziennie rano i wieczorem myję sobie pusię, chodzę regularnie do fryzjera, do salonu kosmetycznego, na basen, do klubu fitness i robię jeszcze mnòstwo innych rzeczy, o których mężczyźni nawet nie mają pojęcia.
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Hahaha ! A ja przynajmniej dwa razy dziennie rano i wieczorem myję sobie pusię, chodzę regularnie do fryzjera, do salonu kosmetycznego, na basen, do klubu fitness i robię jeszcze mnòstwo innych rzeczy, o których mężczyźni nawet nie mają pojęcia.

Ja też myję wacka po każdym sikaniu, o ile jestem tylko w domu. A na mieście, gdy mam przy sobie, przecieram chusteczkami nawilżanymi, tak na wypadek, gdyby jakaś niewiasta chciała mi zrobić spontanicznego loda. ;)
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Hahaha ! A ja przynajmniej dwa razy dziennie rano i wieczorem myję sobie pusię, chodzę regularnie do fryzjera, do salonu kosmetycznego, na basen, do klubu fitness i robię jeszcze mnòstwo innych rzeczy, o których mężczyźni nawet nie mają pojęcia.
Jakież to rzeczy? Zdradzisz, bo mnie ciekawość zżera:)

W temacie - unikam obżerania się i smieciowego żarcia, trochę ćwiczę, ale 200% testosteronu robi i tak całą robotę.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie to chyba nic. Ćwiczę rano ale to bardziej dla utrzymania sprawności. Nawet mordy nie gole za często bo mi się nie chce. Co ciekawe i żona i dodatek są zadowolone.
 
Mężczyzna

teegiee81

Cichy Podglądacz
U mnie bieganie i pływanie - to dla podtrzymania sprawnosci fizycznej. Ponadto (nie wiem jak bez tego można było żyć) depilacja stref intymnych to już podstawa u mnie. A moja Pani to ma swoje sposoby i nie pytam jakie, bo efekt jest WOW.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry