• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak często i czy macie polucje?

Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
jefjefij Jeżeli jest to związane z marzeniami sennymi to zazdroszczę. Jeżel nie to tez niezle. Co jakiś czas koledzy narzekaja, że maja pełne jaja i to ich meczy. U ciebie widocznie "schodzi "to bezstresowo.
Pocieszam Cię, że chwilę biedziesz miał masę postów o:
- zmazach nocnych,
- u sposobach ulżenia sobie
- specjalnościach medycznych, które mogą ci pomóc, jeżeli chcesz
- offy masturbacyjne,
I pytanie ode mnie, dlaczego o to pytasz? Bo to może pomóc w odpowiedziach.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Miałem jeden raz w życiu, gdy na jakimś wyjeździe nie waliłem konia regularnie jak przez resztę życia.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Za młodego bywały po 2x w tyg średnio, i to mimo onanizmu, żadna wstrzemięźliwość nie jest potrzebna bo umyślnie tak sam pracował w nocy, i ciekawe spradycznie ale i w wieku 35 - 45 też się zdarzały, choć niestety bardzo zadko, a szkoda bo ciekawe sny przytym byly
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Kurcze, zagalopowałem sie.
Wprowadzilem w błąd swoim postem🙈

Przypomniałem sobie, że podczas długiego rejsu miałem sen, gdy odbywam długi, namiętny stosunek płciowy z piękną kobietą. Rzadko mi się zdarzają sny tak wyraziste i pełne szczegółów. W rezultacie moja koja była mokra, a nic nie rozlałem - czyli wytrysk.
Opisałem to juz winnym wątku i stąd ta nierzetelność.
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Ja w sumie nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miał taką podręcznikową polucje ale też masturbuje się od bardzo dawna i chyba nigdy nie miałem przerwy dłuższej niż jakieś 2 tyg.
 
Mężczyzna

marcek

Cichy Podglądacz
Jak miałem kilkanaście lat, to zdarzały mi się takie sytuacje. Teraz nawet jak mam pełne jajka, to same się nie spuszczą;)
 
Mężczyzna

jefjefij

Cichy Podglądacz
jefjefij Jeżeli jest to związane z marzeniami sennymi to zazdroszczę. Jeżel nie to tez niezle. Co jakiś czas koledzy narzekaja, że maja pełne jaja i to ich meczy. U ciebie widocznie "schodzi "to bezstresowo.
Pocieszam Cię, że chwilę biedziesz miał masę postów o:
- zmazach nocnych,
- u sposobach ulżenia sobie
- specjalnościach medycznych, które mogą ci pomóc, jeżeli chcesz
- offy masturbacyjne,
I pytanie ode mnie, dlaczego o to pytasz? Bo to może pomóc w odpowiedziach.
Pytam z ciekawości czy ludzie po okresie dojrzewania też je mają tak jak ja czy zanikają
 
Mężczyzna

Szpada

Cichy Podglądacz
Zdarzyło się nawet po 40-stce. Ciche dni w związku + sen o penetracji tyłka znajomej 60+.:rolleyes:
 
Mężczyzna

jefjefij

Cichy Podglądacz
A jak z wiekiem, w którym mieliście pierwsze polucje? Ja 13 lat ( dzień po urodzinach obudziłem się mokry)
 
Mężczyzna

jefjefij

Cichy Podglądacz
A jak z waszą pierwszą masturbacją? Kiedy, jaki wiek - jak to wspominacie? Ja przypadkowo gdy miałem 11 lat zacząłem sobie dotykać peniska, nie dojrzewałem jeszcze wtedy i nagle poczułem przyjemność, ale jądra mnie później po tym bolały.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry