• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ja prawiczek ona już dawno nie dziewica

Status
Zamknięty.

Lukaso

Cichy Podglądacz
Witam

Otóż od miesiąca spotykam się z dziewczyną jest nam dobrze, namiętnie, czule i z pożądaniem. Do sexu na razie nie doszło ale do pieszczot , gry wstępnej już kilka razy. Wszystko było by ok. tylko dowiedziałem się że moja dziewczyna miała już przede mną więcej niż 1 partnera, tymczasem ja jeszcze nie współżyłem z żadną dziewczyną. Ostatnio po długiej rozgrzewce gdy już prawie miało dojść do stosunku, oboje byliśmy gotowi i napaleni, zrezygnowałem z tego, gdyż świadomość że będe jej 3 partnerem sexualnym nie daje mi psychicznego odpoczynku, zawsze marzyłem o dziewczynie dziewicy lub takiej którym byłbym 2 partnerem.
Sam nie wiem jak dalej nasze relacje się ułóżą póki co ta myśl o jej byłych nie daje mi spokoju, nawet myślę czy nie zakończyć związku z nią, może spotkam taką dla której będe pierwszym a nie kolejnym.

Co myślicie o tym PANOWIE O tej sytuacji ?
 

Drayos

Cichy Podglądacz
Jeżeli szukasz dziewicy to musisz szukać w podstawówce raczej. A wydaje mi się, że nawet skoro jesteś jej 3, a ona bardzo cie kocha to będzie też zastanawiała się, czy tobie jest dobrze itd... Moim zdaniem pokaż jej, jak ją kochasz, i jak bedziesz dla niej czuły i jej przyjacielem to bedzie uwazala cie za lepszego od wszystkich wczesniejszych...
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Wednesday Prawiczek Pierwszy raz 2
W 32 letni prawiczek. Jakaś pani pomoże? Pierwszy raz 21
Mariano-1985 Prawiczek dla żony... Fantazje erotyczne 1
P Prawiczek szuka pani Seks 1
S 18 letni prawiczek szuka pani Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry