• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ilu/ile mieliście jednego dnia?

Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
Tak jak w temacie ;) czy zdarzyło się wam kiedyś uprawiać seks, albo mieć cokolwiek z więcej niż jedną osobą jednego dnia? Jeśli tak to ile najwięcej? :D
Chodzi mi o takie sytuacje typu jak miałem w zeszły weekend, że w sobotę rano dziewczyna robiła mi loda, a koło 18 uprawiałem seks z 60 latką :D
Zapraszam do tematu
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Kilkanaście razy jednego dnia miałem stosunek z dwiema kobietami. Raz natomiast w ciągu czterech dni miałem stosunki z trzema kobietami.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Jednego dnia miałam 2 partnerów i 2 partnerki. To było najwięcej, ale w sumie to przy tej samej okazji, więc nie wiem czy się liczy. Czy w pytaniu nie chodzi o to aby mieć przerwę między nimi :p
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Dwie w ciągu jednego dnia. Jedna wyszła, a po godzinie przyszła druga... miałem kiedyś dwie kochanki na zakładkę
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Aż tak dokładnie nie pamiętam. Na pewno 2 partnerki w ciągu jednego dnia, ale możliwe, że więcej. Nie jestem tutaj tego pewien, choć jest to wysoce prawdopodobne.
 
Mężczyzna

dzikispid1111

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy party kilku dnniowe (swingers) się wlicza jak tak to hmmm niech policzę 🙈🙈;) a może niech to będzie słodka tajemnica ale było superek towarzystwo raz Gdańsk ,raz Wrocław,i kiedyś Kraków 🙈🙈🙈 hmmm teraz wyjdzie że .....🙈🙈
 
Mężczyzna

Ayane

Cichy Podglądacz
Największe spotkanie całonocne to my + małżeństwo przyjaciół i trzech kolegów. Po nocy - obie panie wykończone, ale kilkukrotnie doszły, panowie zadowoleni bo popróbowali wszelkich swoich fantazji :)
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Z jedną partnerką w przeciągu doby 7 razy.
Z inną partnerką kilka razy zdarzyły mi się dwa orgazmy jeden po drugim, bez odpoczynku.
Z kochanką sprzed wielu lat sex trwał koło 6-8 godzin. Przeplatany był pieszczotami oralny mi. Było tak przez pół roku mniej więcej 2-3 razy w tygodniu w hotelach.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Badania to podstawa. Sam byłem kiedy zmuszony by takie aktualne badanie przedstawić....żonie...hahah
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry