• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hotelowa przygoda

prymek

Nowicjusz
No dobrze więc startujemy, czekam na Ciebie w przedpokoju. Wychodzisz już gotowa, na nogach szpilki i pończochy, czarna krótka sukienka pięknie Cię opina.

-Mogę tak wyglądać?- pytasz

-Wyglądasz jak milion dolarów- odpowiadam i podaje Ci płaszcz

Wychodzimy z domu i wsiadamy w taksówkę, patrzę na Twoje nogi i przenoszę wzrok coraz wyżej, szeptam ci do ucha

-Gotowa?

-Nie wiem, ale chyba tak, jestem tak podniecona- odpowiadasz

Wysiadamy pod samym hotelem i idziemy do recepcji, odbieramy klucz i idziemy do pokoju. Wyciągam telefon i wysyłam szybkiego sms-a.

-To co po drinku?- pytam

-Nalej, przyda się chyba dzisiaj

Siadamy w fotelach i popijamy drinka rozmawiając, rozlega się pukanie do drzwi. Wstaję i idę otworzyć. Do pokoju wchodzi gość , jest wysoki i to nawet bardzo.

- Cześć Marek jestem

Wstajesz i podajesz mu rękę

- Jagoda- odpowiadasz lekko zmieszana i zawstydzona

- No to masz teraz szansę sprawdzić to co chciałaś, czy wysocy mają duże penisy- odpowiadam i siadam na fotelu.

Stoisz lekko zmieszana patrzysz to na mnie to na niego, podchodzisz do stolika wypijasz drinka na szybko, patrzysz się na mnie, uśmiechasz i całujesz mnie mocno i szybko. Odrywasz swoje usta od moich i odwracasz w stronę Marka. On wygląda na podnieconego, pewnie patrzył na Twój tyłek jak się wypięłaś by mnie pocałować. Podchodzisz do niego i zaczynacie błądzić swoimi rękami po waszych ciałach. Ja dolewam sobie whisky do szklanki a Ty widzę nie tracisz czasu, popychasz go na łóżko i rozpinasz mu rozporek. Wyciągasz jego penisa ze spodni i zaczynasz się nim bawić ręką po czym bierzesz go do ust.

Obserwuję Cię z tyłu, Twoja sukienka podciągnęła się do góry, widzę Twój słodki tyłek i te boskie nogi, pasek stringów ginie pomiędzy pośladkami. Mam ochotę wstać, rozpiąć rozporek i wziąć Cię od tyłu, ale to jeszcze nie czas. Dam Ci nacieszyć się nim, a ja posiedzę i się napiję i będę oglądał co zdarzy się dalej. Odrywasz się od niego, prostujesz i obracasz w moja stronę. Uśmiechasz się do mnie i mówisz

-Dziękuję Kochanie za ten prezent

-Proszę bardzo, chciałaś to masz- odpowiadam

On w tym czasie siada na łóżku za Tobą, jego dłonie wędrują po Twoich nogach coraz wyżej i zatrzymują się na Twoich piersiach. Robisz dwa kroki w moją stronę obracasz się bokiem do mnie i do niego, patrzysz się najpierw na mnie potem na niego

-No to który pierwszy?- pytasz

-To Twój dzień i Twój prezent więc proszę bardzo- odpowiadam

Odwracasz się do Marka i stojąc do mnie tyłem odwracasz tylko głowę i mówisz

- Rozepnij mi sukienkę

Odstawiam szklankę, wstaję i podchodzę do Ciebie od tyłu. Rozpinam Ci sukienkę i zsuwam ramiączka. Łapię ją za dół i ściągam z Ciebie. Podnosisz rękę i palcem kiwasz na Marka by podszedł, ja cofam się z powrotem na fotel. On podchodzi do Ciebie, rozpinasz mu pasek od spodni, guziki i spadają one na ziemię, jednym ruchem ściągasz mu bokserki. Jego penis stoi na baczność patrzysz się najpierw na niego, po czym podnosisz wzrok i ściągasz z niego koszulkę. Spoglądasz mu w oczy i pytasz

-Chcesz mnie tu i teraz?

- Tak bardzo chcę, chcę Cię ruchać teraz- odpowiada

- Do dzieła więc- mówisz

Mijasz go bokiem i kładziesz się na plecach na łóżku, on podchodzi i ściąga Ci majtki, rzuca je za siebie i wchodzi w Ciebie. Obejmujesz go nogami na plecach, czujesz jego ciężar na sobie, czujesz jak Cię posuwa. Słyszę Twój coraz szybszy oddech i widzę jego coraz bardziej napierającego na Ciebie.

-Chcę Cię na górze- mówi już lekko sapiąc

-Ok.- odpowiadasz drżącym głosem

Schodzi z Ciebie i kładzie się na łóżku, wchodzisz na niego i zaczynasz miarowo przesuwać się w górę i w dół, siedzisz przodem do mnie i tyłem do niego. Widzę jak Twoje palce prawej dłoni wędrują na Twoją cipkę i jak się nimi pobudzasz. On rozpina ci stanik, który spada na Twoje kolana widzę że już jesteś blisko, zaczynasz mrużyć oczy i coraz szybciej oddychać. Marek już się miota i mówi oddychając głośno

- Zaraz będę, zaraz będę

Wstaję z fotela rozpinam pasek i spodnie, ściągam je, potem bokserki lądują na podłodze. Marek już zapełnił prezerwatywę do pełna. Ty właśnie dochodzisz, ubieram swoją na penisa, widzę że masz orgazm i schodzisz z niego kładąc się na łóżku cała czerwona na twarzy. Marek leży obok ciężko oddychając, podchodzę do Ciebie, oddychasz ciężko, obracam Cię tyłem i pakuje penisa w twoją cipę. Łapię za biodra i mówię

- I jak było? Dobrze Cię pierdolił?

- Oj tak- odpowiadasz- teraz Ty mnie rżnij

- To właśnie robię- odpowiadam

Łapię Cię za włosy i mocno rżnę obijając się o Twoje pośladki

- Kocham Cię i uwielbiam Cię pierdolić- mówię gdy zaczyna brakować Ci tchu i klniesz pod nosem

- O tak, tak dobrze jest po innym kutasie poczuć Twojego w końcu-szepczesz

- Lubisz gdy rżną Cie inni suko?- pytam

-Uwielbiam mieć ich więcej, kurwaaaaaa, pierdol mnie mocno
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry