• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hity i kity! Kupowac czy nie? Subiektywne i amatorskie oceny na luzie ;P

A

Anika

Guest
Kupiłem/am i polecam - sprawdzone gadżety, żele, afordyzjaki

Chyba każdy z nas eksperymentuje z różnymi produktami, dlatego też proponuję wątek, gdzie dzielimy się swoimi odkryciami i polecamy sprawdzone gadżety, żele, afrodyzjaki i inne. Zasady są proste. Dodajemy:

- zdjęcie produktu,
- krótki opis działania,
- swoje spostrzeżenia wynikające z wykorzystania w praktyce.

Nie linkujemy do stron skąd kupiliśmy, bo zaraz się zrobi z wątku śmietnik jak zleci się milionpińćset właścicieli sexshopów :p Zainteresowanym wystarczy google.pl ewentualnie można zapytać autora wpisu o namiary via pw.


No to zaczynam:

Libidizer - żel zwiększający doznania u kobiet - 150 ml
Cena: ok 80 zł



Zalety żelu Libidizer:
- silniejsze odczuwanie przyjemności z seksu,
- wzmacnia podniecenie oraz potęguje rozkosz,
- poprawia ukrwienie części intymnych kobiety, podnosząc wrażliwość na dotyk,
- zapewnia przyjemnie mrowienie oraz stymulację stref intymnych,
- gwarantuje intensywniejszy i dłuższy orgazm,
- świetny poślizg, nawilżenie i pielęgnacja części intymnych,

Natknęłam się na ten żel przypadkiem i zachęcona opiniami, zakupiłam na próbę. Cena wysoka, ale produkt bardzo wydajny. Działanie zgodne z opisem, 100% zadowolenia, w sumie jak się skończy, na pewno zakupię ponownie. Działa błyskawicznie, wystarczy posmarować i trudno oderwać palce od cipki, przyjemne ciepło i mrowienie, ochota na seks natychmiastowa. Jako szybki wstęp do zabaw jest rewelacyjny, zresztą wystarczy, że spojrzę na opakowanie i już chce się bzykać; mózg sobie zakodował, że libidizer = orgazm :)
 
Ostatnia edycja:
A

Anika

Guest
No co jest? Naprawdę nikt nic nie może polecić? :p

Ok, to sama sobie polecę :p Wakacyjna paczka już dotarła (tym razem z allegro), a w niej różne różności, w tym pierścień wibrujący Vibrating cock ring badass | Dandy's bangle | Toyz4Lovers. Już się nie mogę doczekać aby przetestować, czy efekty są takie jak w opisie. Byle do weekendu, na szczęście już środa! :D
 
L

lickoneg

Guest
Ostatnio moim przyjaciółkom w prezencie pod choinkę kupiłem masażery łechtaczki... Każda z nich jest zachwycona i mówi, że odczuwają coś niesamowitego - czyli mogę polecić ten produkt.
Masażery są pokryte silikonem medycznym, który nie uczula. Każdy z nich ma 10 stopni/rodzajów wibracji.

Masażery wyglądają mniej więcej tak:
a8efe7f54b859bd3f608f435f66a
 

Inka

Podrywacz
No co jest? Naprawdę nikt nic nie może polecić? :p

Ok, to sama sobie polecę :p Wakacyjna paczka już dotarła (tym razem z allegro), a w niej różne różności, w tym pierścień wibrujący Vibrating cock ring badass | Dandy's bangle | Toyz4Lovers. Już się nie mogę doczekać aby przetestować, czy efekty są takie jak w opisie. Byle do weekendu, na szczęście już środa! :D

No ale gdzie Ty to sobie Maja założysz? ;) Czyżby legendy SF okazały się prawdą i jesteś...
.
.
... shemale?
 
A

Anika

Guest
Inka, wiesz... na lewe ucho sobie założyłam i tak fajnie wibrowało, że pod choinkę dostałam ring na prawe ;) A legend nie słucham i Tobie też polecam to uczynić. Przecież i tak każdy wie, że opowiadają je forumowe trolle; doprawdy szkoda na nie czasu :)
 
A

Anika

Guest
Oj już spadajcie na szczaw! :p Możecie sobie podpuszczać do woli, ale ptaszka i tak nie pokażę :p



I polecać mi tu zakupione cacuszka a nie smarować po dupce maryni! :p
 

xavier

Cichy Podglądacz
Od jakiegoś czasu/ Raz na jakiś czas coś się kupi dla dziewczyny ;)

Na pierwszy ogień:
H2O Vibe. Kobieta zadowolona :D Czasami ,,pod prysznicem" spędza do 2h- Same + poza tym że rachunki za wodę od 2 miesięcy dobijają :D- Ale potrafi się rozpalić na tyle, że rachunki mogę przeboleć :D- Kupiony 2 miesiące temu ponad, naprawdę póki co najlepszy zakup z tej kategorii :)




Kulki gejszy- Na bajer namówiła mnie dziewczyna. W sumie to po prostu je zamówiła. Z teorii wiedziałem tyle co z opisu. Ale naprawdę są świetne, zwłaszcza mega działały na nas latem. Gdy jechaliśmy sobie do znajomych na imprezę, czy gdziekolwiek do rodziny na wieś na spacer, a moja kobieta wyposażała się w nie na całe dnie :) Wtedy nie ważne czy jezioro we dwoje, czy spacer w lesie, czy ambona leśniczego :D Po prostu świadomość że partnerka ma je cały czas w sobie jest niesamowita, pobudza zmysły :)

Pierwszy nasz zakup, około rok temu -dobry, nie mamy do czego porównać. Jednak każdej dziewczynie polecamy! :)


Narazie korzystamy również z wibrującego jajeczka waginalnego, bezprzewodowego, ale mamy je od kilku dni, nie bylo jeszcze okazji do tego by ,,wyjśc z tym w swiat" :)

I ostatnie na dzisiaj.

Szklana sonda analna - Glas - Quintessence Beaded Glass Anal Slider

Moja wybranka również zadowolona, z samotnych działań tym gadżetem. A jak ona szczęśliwa to i ja szczęśliwszy. Niedługo szykujemy sie na zakupy konkretniejsze ;- ) ale to z czasem sie tutaj ponownie odezwe, oczywiscie posiadamy więcej asortymentu, jednak ten konkretnie jest godny polecenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zlotarybka

Cichy Podglądacz
4653Masazer-powietrzny---Satisfyer-Pro-Penguin---Next-Generation-1.jpg

ja mam ten z promocji i duzo bulletow

ten stymulator polecam moooocno :D uzywamy do gry wstepnej przede wszystkim, ale czasem jak sie chcemy pobawic podczas np. ogladania nudnego serialu, to tez jest super
a bullety to chyba niezbednik w torebce kazdej kobiety ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry