• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hiszpan - seks między cyckami

Mężczyzna

xdaniel95

Cichy Podglądacz
Elegancko jak tak właśnie cycata panna podczas robienia lodzika wsadzi go sobie między cycuszki. Najlepiej jest jeszcze nasmarować wcześniej biust dupeczce oliwa z oliwek (np. Bambino). Wytrysk gwarantowany.
 
Kobieta

Laskotek

Cichy Podglądacz
Moja partnerka ma średni biust, ale wystarczający żeby praktykować ten rodzaj przyjemności. Jest to zupełnie inny rodzaj pieszczot niż wszystko inne. Tak jak rozmówcy wyżej zaznaczyli wszelkiego rodzaju olejki i żele pomagają i zapewniają lepsze doznania.
/Rafał
 
P

Pico

Guest
Zdarzało się. Jest to naprawde przyjemne. Szczególnie przy piersiach które są stosunkowo duże bo wtedy może go pięknie objąć i odczucia są znacznie lepsze niż przy piersiach małych ale każda możliwość takiej przyjemności jest super i warto spróbować.
 
L

lucyfer69

Guest
Coś pięknego tak posuwać jędrne cycuszki , a potem wytrysk zalać je ciepłym nasieniem uwielbiam
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Ok, także wypowiem się ja. Temat odgrzewany, ale bardzo ważny. Czy chciałabym "Hiszpana"? Oczywiście, że tak. Ale także ważne jest pytanie czy partnerka wyraża na to zgodę. Nie każda kobieta lubi widzieć, jak sztywny, pulsujący, mokry i śliski członek... Ochoczo i bez skrupułów śmiga między piersiam i do tego jądra...
No cóż, wypowiem się za siebie. Chcę, mam nadzieję, że to nastąpi... jedna kwestia. Całkowita depilacja
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 11
V seks na plaży w Chorwacji Seks 4
K Seks Ogłoszenia 1
WhitePinkRed Dlaczego seks nam „nie wychodzi”? Seks 17
D Seks na szparagach Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry