• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Historia naprawdę

Mężczyzna

ona2005ion

Cichy Podglądacz
Ta historia przydarzyła mi się jakieś pół roku temu i mocno mnie podnieciła.

Otoz moja dziewczyna wychodziła na jakąś imprezę firmową z okazji którejś rocznicy. Ja na wieczór nic nie planowałem więc po prostu zastałem w domu, a ona się szykowała. Wychodziła ok 18/19 i spytała jak wygląda. Ubrała się dosyć odważnie jak na siebie i spytałem czy nie wolałaby czegoś bardziej stonowanego. Miała na sobie zamszowe kozaki na pół uda, czarne rajstopki, spódniczkę i do tego sweterek z dekoltem. Włoski mocno zakręciła, więc pięknie jej opadały na ramiona i plecki. Dawno się już tak nie ubierała, nawet jak wychodziliśmy na randkę, więc zrobiłem się trochę zazdrosny. Wychodząc zakomunikowała, że będzie pewnie przed lub około północy. Pocałowałem ją i poszła.

W trakcie imprezy coś tam jej pisałem „jak tam” i tym podobne, ale odpisała może na 2 wiadomości i potem już nie. Po 2 w nocy już się nieco martwiłem i zadzwoniłem ale nie odbierała. W końcu wróciła jakoś po 3. Ulżyło mi. Była mocno wstawiona. Poszliśmy spać do łóżka ale weszła na mnie i była mocno nagrzana. Uprawialiśmy sex 3 razy.

Następnego dnia rano jak wstaliśmy to jej pytałem jak impreza, co się działo i kto był. Na początku opowiadała zdawkowo. Później zacząłem przyciskać czemu była taka napalona po powrocie i po kilkudziesięciu minutach męczenia opowiedziała że mi powie, ale żebym się nie denerwował czy coś.

Opowiedziała, że trochę tańczyła z jej menedżerem i wspólnie pili. Była dobra atmosfera i zabawa, ale potem poszli odpocząć na jakąś kanapę na uboczu czy do jakiejś loży. No i opowiedziała, że przyniósł drinki, chwilę gadali o pracy i o niczym i w miarę jak ona coś tam mu opowiadała, on zaczął delikatnie gładzić ja najpierw po ramieniu, a jak poczuł że jest gotowa to przeniósł się na cycki. Miętolił jej czerwony stanik i podobno nawet włożył rękę pod. Mówiła, że chciała to przerwać, ale alkohol zrobił swoje i do tego było jej dosyć przyjemnie. Po paru minutach podobno zaczął dotykać ją po udach i po wewnętrznej stronie, sunąć w kierunku jej dziurki. Mówiła, że do tego czasu już tak się napaliła, że jak jej tam dotknął to aż się zaśmiał na głos jaka suczka jest mokra dla niego. Trochę się wkurwilem jak to opowiedziała. Potem przyznała się że jej szeptał na ucho że jest najlepsza kurwą w biurze, że szkoda że ma chłopa bo by jej zalał dziurkę momentalnie, ale że jak ma ochotę to może to zrobić tak czy siak.

I na tym skończyła. Powiedziała, ze później dosiedli się jacyś znajomi z biura i cofnął rękę. A ona pół godziny później zamówiła taxe i wróciła do domu. Cała napalona.

Co sądzicie? :)
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Opowiadanie troche krótkie i zdawkowe. Może byc notka ilustrującą niektóre spotkania firmowe.
Natomiast, gdyby było w innym dziale, to ....jejku mozna by się rozpisywać o morale, o wierności, o laskach, itd.
Ale...........nie jest w innym dziale i tyle:p
 
Mężczyzna

Rebus66

Cichy Podglądacz
Oj tam oj tam. Skoro jest młoda i ładna trudno się dziwić ze mężczyźni mają przy niej kosmate myśli. Sam bym ją po piersi pogładził.
 
Kobieta

Amoremio

Cichy Podglądacz
Oj tam oj tam. Skoro jest młoda i ładna trudno się dziwić ze mężczyźni mają przy niej kosmate myśli. Sam bym ją po piersi pogładził.
do zajętych lasek się nie podbija. Czy ładna, czy zgrabna, czy młoda nie ma znaczenia... mężczyźni w większości to zwierzęta, jezeli to nie twoja kobieta, to nie powinieneś wgl się nią zajmować. Cycki to se swojej lasce za pozwoleniem mozesz pogładzić 🙄
 
Mężczyzna

ona2005ion

Cichy Podglądacz
do zajętych lasek się nie podbija. Czy ładna, czy zgrabna, czy młoda nie ma znaczenia... mężczyźni w większości to zwierzęta, jezeli to nie twoja kobieta, to nie powinieneś wgl się nią zajmować. Cycki to se swojej lasce za pozwoleniem mozesz pogładzić 🙄
Zgadzam się, natomiast jednak wina zawsze leży po stronie, która ma partnera a przyzwala.
 
Mężczyzna

Indragor

Biegły Uwodziciel
„Poszliśmy spać do łóżka”
Fajnie, że nie do lodówki, jak na pewnym filmie.

„Po paru minutach podobno zaczął dotykać ją po udach i po wewnętrznej stronie, sunąć w kierunku jej dziurki”.
Sunął, sunął, ale nie posunął…

Tekścik przypomina referat/sprawozdanie/donos dla prezesa firmy. I tyle wzbudza emocji.

mężczyźni w większości to zwierzęta
Nawet wszyscy, tak samo jak kobiety.
 
Mężczyzna

Rebus66

Cichy Podglądacz
do zajętych lasek się nie podbija. Czy ładna, czy zgrabna, czy młoda nie ma znaczenia... mężczyźni w większości to zwierzęta, jezeli to nie twoja kobieta, to nie powinieneś wgl się nią zajmować. Cycki to se swojej lasce za pozwoleniem mozesz pogładzić 🙄
Albo Ty jesteś tak zakręcona albo nie czujesz bluesa. Czy jak po cyckach pogłaszcze to już takie przestępstwo. Ludzie obudzcie się z tego marazmu. To pojebanym Ziobto te wykroc, e ia wprowadził a teraz sam zdycha.
 
Kobieta

Amoremio

Cichy Podglądacz
Albo Ty jesteś tak zakręcona albo nie czujesz bluesa. Czy jak po cyckach pogłaszcze to już takie przestępstwo. Ludzie obudzcie się z tego marazmu. To pojebanym Ziobto te wykroc, e ia wprowadził a teraz sam zdycha.
Gdyby mój chłop pogłaskał jakąś laskę po cyckach to bym zerwała XD Może tego bluesa nie czuję, ale wolę szanować siebie i swoje ciało 😶‍🌫💋🙄
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
do zajętych lasek się nie podbija. Czy ładna, czy zgrabna, czy młoda nie ma znaczenia... mężczyźni w większości to zwierzęta, jezeli to nie twoja kobieta, to nie powinieneś wgl się nią zajmować. Cycki to se swojej lasce za pozwoleniem mozesz pogładzić 🙄
Gdyby mój chłop pogłaskał jakąś laskę po cyckach to bym zerwała XD Może tego bluesa nie czuję, ale wolę szanować siebie i swoje ciało 😶‍🌫💋🙄
Brawo 👏
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
No cóż - laska nie zdradziła bo jej ktoś przerwał. W końcu zdradzi. To, że taki motyw podnieca to naturalne, ale nadal nie jest godna zaufania.

A i zgadzam się, że to nie menedżer ma coś na sumieniu, tylko ona - zajęta, a przyzwoliła.
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
No cóż - laska nie zdradziła bo jej ktoś przerwał. W końcu zdradzi. To, że taki motyw podnieca to naturalne, ale nadal nie jest godna zaufania.

A i zgadzam się, że to nie menedżer ma coś na sumieniu, tylko ona - zajęta, a przyzwoliła.
Mężczyźni powinni się bardziej szanować. A nie brać każdą chętną laskę która mu się nawinie na ręce. Chłop powinien powiedzieć o tym jej partnerowi. Tak samo w drugą stronę. Takie jest moje zdanie.
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Mężczyźni powinni się bardziej szanować. A nie brać każdą chętną laskę która mu się nawinie na ręce. Chłop powinien powiedzieć o tym jej partnerowi. Tak samo w drugą stronę. Takie jest moje zdanie.
Ja mam zasadę, że nie tyka się laski kumpla. Jak to nie mój kumpel to nie moja sprawa.

Kiedyś miałem inne podejście, ale po tym jak poznałem kilka sytuacji w życiu, to zmieniłem zdanie.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Opowiadanie troche krótkie i zdawkowe. Może byc notka ilustrującą niektóre spotkania firmowe.
Natomiast, gdyby było w innym dziale, to ....jejku mozna by się rozpisywać o morale, o wierności, o laskach, itd.
Ale...........nie jest w innym dziale i tyle:p
Ja bym jednak tego tekstu nie traktował jako opowiadanie ale historię "z życia wziętą" ;) i przeniósł do odpowiedniego działu.
Swoją drogą szkoda,że w mojej firmie nie ma takiej integracji ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry