• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gry dla dwojga :-)

Status
Zamknięty.

SETH

Podrywacz
Ja jestem redaktorem głównym pewnego serwisu o grach, ale niestety ostatnio natłok obowiązków przeszkadza mi w graniu we wszystko co leci.

A co do mojego poprzedniego posta.. Wypróbował ktoś tego Eggsuckera? Bo nikt nic nie pisze...
 

Mael

Cichy Podglądacz
Ja troche gralem, ale nie przypadla mi do gustu, za to teraz ciezko odpedzic moich rodzicow od kompa ;-)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm moim zdaniem 2 czesc baldura jest ciekawsza no i napewno dluzsza, jednak i tak planescape torment jest lepszy.
 

ted

Biegły Uwodziciel
To fakt fallout jest sweitny jednak swiat cyberpunka srednio mnie przekonuje jednak ostra stal w dloni jest przyjemniejsza :wink:
 

Kolorowy

Podrywacz
O! Ted! dobrze prwi! plane scape torment jest świetny... cholera jasna doszedłem do słupa czaszek i ten słup chciał mi mortiego zarabać... to było jakos pod koniec gry ale dalej nie moglem sie wydostac z tej pustyni :/

Baldur pierwszy jest lepszy... posiada klimat i nie jest przekąbinowany... az mi sie łezka w oku kreci z sentymentu :cry:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Kolorowy napisał:
O! Ted! dobrze prwi! plane scape torment jest świetny... cholera jasna doszedłem do słupa czaszek i ten słup chciał mi mortiego zarabać... to było jakos pod koniec gry ale dalej nie moglem sie wydostac z tej pustyni :/

Baldur pierwszy jest lepszy... posiada klimat i nie jest przekąbinowany... az mi sie łezka w oku kreci z sentymentu :cry:

Trzeba czache zostawic przed wejsciem do slupa czaszek, a potem jak wychodzimy to go znowu przylaczamy do druzyny a wyjsc nie jest latwo sporo tam tego badziewia do zabicia jest :wink:
 

ted

Biegły Uwodziciel
No jest wyjscie przeciez skoczylem ta gre, tam po lewej stronie wracalo sie chyba i tam jest wejscie do portalu, ale trzeba najpierw pogadac ze slupem czaszek
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Kurna chata wytłumaczta mi jak się w Simsach buduje domy, bo próbuję, klikam i nic nie wychodzi, zero, kompletne nic, nawet fundamentów postawić nie mogę grr...
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ja mysle ze najpierw twoje simy musza udeptac ziemie pozniej ja spulchnic dzdzownicami i dopiero wtedy mozesz zaczac :p
 

sii

Biegły Uwodziciel
ja tam wiem ze sie zablokowalem w Hamtaro ... ktos gral :D ? na GBA ; ) jak tak to niech mowi co i jak bo mi slow brakuje ( doslownie mi ich brakuje ) i dlatego nie moge przejsc dalej a fajna gra :D
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry