• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Na dziś depilator i penseta ale kilka lat temu było kilka zabiegów laserem IPL więc skóra jest gładka długo a nie szorstka jak po maszynce jednorazowej, nie wyobrażam sobie dotykana kobiety zarośniętej lub kłójącej dwudniowym zarostem a nie wspomnę o estetyce wizualnej wiem że każdy ma inny gust
 
Mężczyzna

atex

Cichy Podglądacz
U mnie jajka na zero, nad fiutem zostawiam sobie pionowy paseczek króciutkich włosów. Raz szerszy, raz węższy - zależy jak wyjdzie.
 
Kobieta

Doroty

Cichy Podglądacz
Zależy kto jak i co lubi. Ja golę się pod pachami jak i na dole. Ale niektóre kobiety lubią futerko mieć na dole. A Panowie podobnie. Przyznam że wolę gdy facet goli i pachy i na dole.
 
Mężczyzna

pawelix

Nowicjusz
Ja golę cały czas. Skoro chcę żonie robić manetkę i chcę żeby była ogolona, to daje jej ten sam komfort.
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja nie przepadam z włochatymi, ale nie mogę wybierać. Klient jak płaci to może być włochaty tylko przy obciaganiu czy wylizywaniu włosy wchodza mi między zeby no i często toto jest spocone i nie pachnie za miło.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry