• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golenie

Kemot

Nowicjusz
Ja mieszkam w jednym z najwiekszych kompleksow lesnych w Polsce i jakoś nikt tego nie uzywa, jak cos ugryzie to chwile poswedzi i po klopocie, na pogotowie tez nikt nie dzwoni po ugryzieniu owada, chyba ze nastapi silna reakcja alergiczna. Ja uzywalem sudokremu i na mnie dzialal z bardzo dobrym skutkiem, Ty mozesz uzywac czego tylko chcesz i jesli dziala to ok Twoja sprawa, ja nie zamierzam nikomu nic na sile wciskac , wyrazilem tylko i wylacznie swoje zdanie z ktorym nie kazdy musi sie zgadzac.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Hej mam pytanie jak ogolić muszelkę do 0 żeby nie było żadnych krostek i żeby było łatwiej i zbey się nie zaciąć ? Może jakieś kremy ?
Fajny jest krem do depilacji eveline just epil. A jak chcesz golić to trzeba najpierw zrobić peeling, potem wziąć piankę do golenia. Po nałożyć aloes albo krem łagodzący.
 

czajnik

Cichy Podglądacz
ja zdecydowałam się na depilacje laserową i tylko żałuję że tak długo zwlekałam koleżanka poleciła mi u dr .Żukowskiej z Łodzi zabieg super pani doktor doświadczona i przemiła.
 
O

ologreti

Guest
Na podrażnienia i wysypki bardzo dobry jest sudokrem
Sudokrem wdg mnie wysusza skórę i nawet dla dzieci go nie kupowałam.... Jak już to Linoleum... A co do podrażnień po goleniu ja nie smaruje praktycznie niczym. 🙂 Jak już to balsam do ciała albo ojejek. 🙂
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Golenie miejsc intymnych a podrażnienia Porady seksualne 7
Patrys97 Golenie nóg przez faceta Fetysze i perwersje 18
J golenie cipki Sprawy kobiet 14
B depilacja / golenie Seks 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry