• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Goła myszka czy fryzurka? :)

Mężczyzna

Szczep

Nowicjusz
Ojj tam szczotka :D dla Was szczotka przy robieniu minety jak się domyślam. Dla mnie komfort :) niby odkryte ale lekko, tajemniczo zakryte, komfortowo bo buszu brak ale tez brak cholernych wzrastających włosków i brak truskawskowej skóry po goleniu. Nie jestem pewna czy chce na ten moment trwale pozbawiac sie owłosienia, chociaż wiem że laser by go super wziął bo mam włoski grube, ciemne, mocne. Jestem brunetką. Ps. A jeżeli chodzi o facetów ani na łyso ani szczotka mi nie przeszkadza. Przy stosunku tez nie, jak facet ma szczotke, dodatkowa symulacja gratis.
Pasek potrafi zwrócić na siebie uwagę 😄
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Pasek potrafi zwrócić na siebie uwagę 😄
Niecierpie paska. Czy innych wzoreczków na wzgórku. Parę razy robiłam by ptzetestować. Facet, wiesz ile z tym pierdolenia i zachodu? XD równo, dokładnie co do mm, sterylnie, elegancko. Jak wychodzi krzywo to szlag Cię trafia. A jak jeszcze masz coś w podobnie nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa OCD? Choć OCD nie mam ale mam pierdolca do organizowania, segregacji, wszystko w porządku alfabetycznym czy kolorostycznym,wszystko równo jak do linijki np. Koc pod dupą na kanapie jak jest krzywo czy zsuwa się to szlag trafia, tak samo z depilacją i wycinaniem tych wzorków. Lubię klasykę. Dół i rowek na zero i tyle. Albo jeżyka. Tak najmilej bo nadal gładko, lekko przykryte, nie ma już bolącej i upierdliwej truskawkowej skóry i wrastających włosków. Już wszystko elegancko wygojone i gładko. Lubię.
 
Mężczyzna

Shiro

Cichy Podglądacz
Ja gole jądra na zero i bliskie okolice penisa, a reszta przystrzyżona, raz na jakiś czas wszystko na zero. Co do kobiet to najlepiej jak okolice dziurek na zero, a reszta może być przystrzyżona.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Lubię lizać cipkę jak jest gładziutka, i jeszcze białe siateczkowe majteczki żeby było widać wargi

Idzie lato i takie nieplanowane widoki czasem się trafiają, gdy kobiecie sukienka zawędruje przypadkowo zbyt wysoko 😋. Sam widziałem jak mojej Ż sukienka rozchyliła się za bardzo i widać było majteczki i dr facto to co pod nimi, no były z koronki 😋. Taki psikus
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Cichy Podglądacz
Niecierpie paska. Czy innych wzoreczków na wzgórku. Parę razy robiłam by ptzetestować. Facet, wiesz ile z tym pierdolenia i zachodu? XD równo, dokładnie co do mm, sterylnie, elegancko. Jak wychodzi krzywo to szlag Cię trafia. A jak jeszcze masz coś w podobnie nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa OCD? Choć OCD nie mam ale mam pierdolca do organizowania, segregacji, wszystko w porządku alfabetycznym czy kolorostycznym,wszystko równo jak do linijki np. Koc pod dupą na kanapie jak jest krzywo czy zsuwa się to szlag trafia, tak samo z depilacją i wycinaniem tych wzorków. Lubię klasykę. Dół i rowek na zero i tyle. Albo jeżyka. Tak najmilej bo nadal gładko, lekko przykryte, nie ma już bolącej i upierdliwej truskawkowej skóry i wrastających włosków. Już wszystko elegancko wygojone i gładko. Lubię.
Popieramy 😁 wygolone jedyna opcja. No dobra, zgodzimy się jeśli ktoś lubi drobne wzorki ale jak sama wspominasz sporo z tym zabawy więc wg uznania, u nas jednak gładko i na pipce i na jajkach 😁😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry