• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ginekolog doświadczenia z gabinetu

Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Witam wszystkich

ostatnimi czasy przeprowadziłem kilka rozmów z kobietami i zaintrygował mnie temat wizyty u ginekologa w kontekście jakiejś przygody i doświadczenia jakiego by się człowiek nie spodziewał

Chciałem zapytać zatem nasze Drogie Panie czy miały może w gabinecie ginekologicznym jakieś niespodzianki… mimowolny orgazm, czy zbytnie podniecenie itd itp

Widomo że ten temat jest społecznie drażliwy bo sporo kobiet uważa ginekologów za napaleńców ale czasem ciało płata nam figle i w tym kontekście też zadaje to pytanie o te naturalne ludzkie odruchy.

zapraszam do dyskusji
 
Kobieta

mojeforumm

Cichy Podglądacz
Nie miałam takich doznań, ale dla mnie każdy facet ginekolog ma coś obleśnego w twarzy i jak przybliża twarz do mojej cipki to działa to na wyobraźnię.
Ogólnie temat jest podniecający, lubię filmy erotyczne z gabinetów ginekologicznych i jest to temat, który kręci.
 
Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Nie miałam takich doznań, ale dla mnie każdy facet ginekolog ma coś obleśnego w twarzy i jak przybliża twarz do mojej cipki to działa to na wyobraźnię.
Ogólnie temat jest podniecający, lubię filmy erotyczne z gabinetów ginekologicznych i jest to temat, który kręci.
Dziękuję za odpowiedź
 
Mężczyzna

rool

Cichy Podglądacz
Jakbyś dał temat "przygoda u lekarza" to może i więcej by było wyznań. Moja żona miała przygodę u Stomatologa za młodu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry