• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ginekolog przepisze środki antykoncepcyjne po?

moto

Cichy Podglądacz
Witam,

Jakies 24h temu uprawialam sex z chlopakiem. Niestety pomylily mi sie dni plodne! mam jeszcz przed soba 2 dni plodne. Robilismy to bez zabezpieczenia,kilkakrotnie. Oczywiste jest ze dziecka nie chce.

Znalazlam info na necie, ze istnieja srodki antykoncepcyjne PO.(http/www.wpadka.pl) Ale powiedzcie mi,czy nie sa one skierowane dla osob ktore zostaly poszkodowane np. gwaltem? boje sie ze moj ginekolog nie bedzie chial mi go przepisac.....

Prosze o jakies rady, z gory dziekuje.
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Postinor Duo, lekarz powinien przepisać ale lubią tego nie robić. Dopiero jak powiecie, że zapłacisz za wypisanie recepty to lekarz "otwiera serce" i wypisuje receptę, z którą lecisz do apteki i tam kupujesz lek i także za niego musisz wydać grosz.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
jeśli nei chcesz mieć dziecka to dlaczego nie stosujecie antykoncepcji? BRAAAWWWOooooo!!!!

Teraz to jak najszybciej pędź po postinor- masz 72 godziny a z każdą godziną jego skuteczność się zmniejsza. Wyścig z czasem.

I jak Koszałek powiedział- weź więcej kasy. Niestety pomimo tego, że lekarz powinien wypisać ci recepte z postinorem- często nie robi tego, gdy nie znajdzie w swej kieszeni np. 10 złotych...
 

Kolorowy

Podrywacz
Ja tam miałem szczęscie... najpierw zaprosiła mnie pani ginekolog... poszedłem bez dziewczyny bo ona była w szkole... zaczeła mi tłumaczyc, że to nic takiego i że wyliczyła mi że prawdopodobnie dziewczyna nie zajdzie w ciąze ale ja się cały czas upierałem... wkońcu wpadł pan ginekolog... powiedział, żebym poszedł z nim... weszlismy do jego gabinetu porozmawialismy chwile i na końcu się spytał... przyszedłes po recepte, tak? ja odpowiedziałęm twiedząco i pognałem do apteki... nic nie musiałem placic...
Zdziwiony ejstem... a to nie ejst obowiazek lekarza, żeby to wypisac?
 

rose

Biegły Uwodziciel
obowiązkiem nie jest.. ale nie rozumiem dlaczego czasami lekarz nie chce poprostu wypisac recepty.. złośliwość?? :? nikt nie mówi tu o receptach na psychotropy.. ale jeśli chodzi o postinor to wiadomo, że czas się liczy..
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Chłopak mojej dziewczyny dopiero po zapłaceniu lekarzowi 100 złotych uzyskał receptę na Postinor - ale lepiej zapłacić 100 złotych niż potem ciągle na dzieciaka łożyć i spieprzyć sobie przyszłość.
 

moto

Cichy Podglądacz
na szczescie zadnych trudnosci z recepta nie bylo..... teraz pozostaje tylko czekac i liczyc na to, ze zadziala

dzieki za info!
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ehh bomba hormonalna jaka jest postinor duo to raczej ostatecznosc a u mlodej kobiety mzoe pokomplikowac troche spraw.
 

zerg6

Cichy Podglądacz
JAk mi sie przytrafil pewien problem zwiazany z wpadka to odrazu do prywatnego polecialem no i oczywiscie zero problemu :) 50 za wizyte chyba 70 za tapsika no i gitara gra :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry