• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie sie lubicie spuszczac?

M

Mastus

Guest
Ja jak do łazienki nie dobiegnę spuszczam się do wełnianej grubej cieplutkiej skarpetki..;)
 

Bjslover

Erotoman
Nie mam jakiegia ulubionego miejsca, wszystko zalezy gdzie sie masturbuje czy to lozko, prysznic, praca czy lono natury. Lubie na siebie napewno i bawic sie sperma.
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Dla mnie to też nie ma znaczenia w jakim miejscu,robię to po prostu tam gdzie nadzieje mnie, ostatnio w altance i w basenie tylko zdążyłem wystawić i pięknie się za basen spuscilem 💦💦💦😉
 

MarekP

Nowicjusz
Dziś rano rozebrałem się od pasa w dół, położyłem się na łóżku, odpaliłem jakiś ciekawy filmik i zacząłem rutynowe trzepanko. Nie pisałbym o tym gdyby nie pewne zaskakujące wydarzenie - zwykle spuszczam się na brzuch, ale dziś położyłem na nim ręcznik papierowy, żeby ułatwić sobie "sprzątanie". Oglądam filmik, trzepię sobie i czuję, że nadchodzi moment kulminacyjny - na ułamek sekundy przed finałem ostatni rzut oka na ekran i szybkie odwrócenie głowy by spojrzeć jak sperma wypływa z penisa. Tym razem jednak tak nie było - nim zdążyłem obrócić głowę otrzymałem mocne uderzenie spermą w okolicę oka, kolejna partia poleciała na ramiona, klatkę i dopiero pod koniec na ręcznik. Ależ byłem zaskoczony ! Kurczę, takiego wytrysku dawno nie miałem. Ale wiem z jakiego powodu to się stało - w poprzednich dniach nie trzepałem ale pisałem z kilkoma laskami nakręcając się (często mi stawał itp.). Widocznie energia się nazbierała i stało się co się stało :)
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja lubię ze świecy, sobie na twarz i do ust, ale bardzo zadko tak robię już, bo już kondycja nie taka jak kiedyś, a i wycieranie spermy z brody czy włosów dość uciążliwe.

Tak, że najczęściej sobie na brzuch.

Jak gdzieś na stojąco to i nie wypada zrobić bałaganu, to na rękę i do buzi.

A w czoraj na przykład byłem w gościach, sam w pokoju jeszcze rano, trzepie pod kołdrą ale w każdej chwili może jakieś dziecko wejść, na szcseciej słuchać, gdy jeśli ktoś idzie korytarzem.

To stary numer. Wytrysk zatrzymamy w penisie/cewce przez ściśnięcie koniuszka tldruga ręką. Trzeba mocno ścisnąć, by nic nie wypłynęło. Wstałem szybko i plecami przy drzwiach, by na pewno nikt nie wszedł. Wypuszczenie zawartości na rękę i do buzi, dokładnie wszystko oblizałem i pozadeczek.

Takie zatrzymywanie zawartości trochę dekocentrujące, ale nieraz lepiej tak, niż wcale i chodzić nabuzowanym.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry