• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie ogłaszaja się kobiety na sex

Mężczyzna

artimax

Cichy Podglądacz
Nie ma takich stron niestety. Przez tyle lat to policze na palcach u jednej ręki, gdzie się coś udało. Wszystkie te linki to fake i spam, który koniec końców wydoją ludzi z kasy :D
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Takich stron jak kolega wyżej pisze, nie ma. Wszedzie kobiety na forach czy fb robią z siebie takie lubieżne ale to są.tylko słowa i na tym się kończy temat.

Jak szukasz to musisz pisać, zaczepiać itd sam.
 
Kobieta

Pinklaska

Cichy Podglądacz
Nie na każdej stronie można jawnie oferować, czy oczekiwać kasy za seks, w pl to nie jest przecież legalne, więc wystarczy umieć czytać między wierszami 😅 ja sama się ogłaszam na różnych stronach🙈😈
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Nie na każdej stronie można jawnie oferować, czy oczekiwać kasy za seks, w pl to nie jest przecież legalne, więc wystarczy umieć czytać między wierszami 😅 ja sama się ogłaszam na różnych stronach🙈😈
Strony jakie są mi znane do tego typu spotkań to zbiornik, datezone lub erodate. Była jeszcze jedna gdzie jawnie za kasę się ogłaszano ale skasowana.

Prócz powyższych nie wiem gdzie "między wierszami" 🤔 😁trzeba czytać aby kogoś złapać ale w necie to i tak kończy się w ten sam sposób. Każda z stron robi z siebie nie wiem kogo a jak spotkanie to kontakt się urywa, badz nie ma też co ukrywać wiele kobiet zwyczajnie nie odpisuje. Z facetami nie ma problemu, nawet pary częściej odpowiadają jak same kobiety. Dla mnie szukanie w necie jest w 99% wrecz niemozliwe, a co za tym idzie diabelnie ciezkie.

Ale czytam między wierszami z tego co piszesz, więc rozumiem iż szukasz do spotkania? 😉😜

Osobiście myślę iż w dyskotece szybciej przy tańcu kogoś się wyrwie niż w necie.

Ale no cóż 😁 powodzenia wszystkim w szukaniu w jakikolwiek sposób 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry