• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gangbang z żoną

Mężczyzna

Deuce

Cichy Podglądacz
Sytuacja o dziwo dosyć ciężka do zrealizowania, no chyba że w klubiku. 80% singli co tacy niby są chętni to tzw. koniojebcy co sobie tylko fantazjują. Większość niestety nie sprosta zadaniu, albo się nie pojawi, przestanie odzywać chwilę przed spotkaniem, etc. Organizowaliśmy kilkukrotnie gangbangi i nigdy mimo ustalania szczegółow z kilkunastoma facetami to max się pojawiało 3-4 osoby.
 
M

Marky.Mark

Guest
Jeżeli chciałby ktoś merytorycznie i dojrzale pogadać o fantazjach ze swoją żoną to zapraszam na kulturalny priv. Jestem raczej na co dzień zaspokojony więc z mojej strony n******** gadki młodzika nie uświadczycie:)
 
Mężczyzna

HonorowyGentelmen

Cichy Podglądacz
Marzy mi się gangbang. Przynajmniej 5 chłopa i moja żona
Siemasz✋ Adam ze śląska, mam 33 lata. U mnie możesz dostać kilku facetów, prawdziwych facetów szeroko to rozumiejąc. Gangbang to kwintesencja seksu! Jeżeli chcecie pradziwych wrażeń oraz doświadczeń, świadczonych przez kilku wysportowanych i dobrze zbudowanych mężczyzn, wówczas poprostu się odezwijcie, w bardziej stosownym miejscu. Pozdrawiam serdecznie😏🙌
 
Kobieta

seksoholiczka

Cichy Podglądacz
Siemasz✋ Adam ze śląska, mam 33 lata. U mnie możesz dostać kilku facetów, prawdziwych facetów szeroko to rozumiejąc. Gangbang to kwintesencja seksu! Jeżeli chcecie pradziwych wrażeń oraz doświadczeń, świadczonych przez kilku wysportowanych i dobrze zbudowanych mężczyzn, wówczas poprostu się odezwijcie, w bardziej stosownym miejscu. Pozdrawiam serdecznie😏🙌
Kusisz:)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Blind gangbang Seks 0
Z Gangbang Fantazje erotyczne 7
N Oddam żonę na gangbang Ogłoszenia 17
M Odwrócony gangbang Fantazje erotyczne 1
NapalonaRosa Tajemniczy gangbang Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry