• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gangbang dla żony 12 panów

Mężczyzna

Zwyrolki

Cichy Podglądacz
Szukamy z żoną miejsc w Polsce lub osoby która organizuje spotkania gangbang. Szukamy 10-12 panów bez brzuszków normalnej budowy mięśniakom dziękujemy. Mamy doświadczenie w większym gronie ale wiemy jak to jest umówić 3 panów a co dopiero 10 czy więcej nigdy terminy nie pasują. Najlepiej ktoś kto organizuje takie spotkania. Wszystkie dziurki z finałem na twarzy.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To będzie trudno. Jak sam piszesz - 3 zgrać to problem a co dopiero 12. Sam kiedyś szukałem ziomka do trójkąta i to była porażka.

Dochodzi też aspekt bezpieczeństwa. W klubie nie toleruje się żadnych odpałów, a w domku nie wiesz czy sytuacja nie wymknie się spod kontroli.
 
Mężczyzna

Zwyrolki

Cichy Podglądacz
To będzie trudno. Jak sam piszesz - 3 zgrać to problem a co dopiero 12. Sam kiedyś szukałem ziomka do trójkąta i to była porażka.

Dochodzi też aspekt bezpieczeństwa. W klubie nie toleruje się żadnych odpałów, a w domku nie wiesz czy sytuacja nie wymknie się spod kontroli.
Masz rację jednak to mamy już dograne tam jeszcze będzie ekipa filmowa a panowie w maskach chyba że im obiektyw przeszkadza to dziękujemy.
 
Mężczyzna

Zwyrolki

Cichy Podglądacz

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry