• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz za dużych staników

Skpo

Cichy Podglądacz
Uwielbiam kiedy dziewczyny noszą staniki które są za duże. Miseczki odstają od piersi i patrząc w dekolt bardzo często widać kawałek lub całego sutka, szczególnie w lato kiedy mają na sobie top lub koszulkę z dekoltem. Dzieje się tak najczęściej kiedy dziewczyna ma małe piersi a stanik usztywniany. Widzieliście kiedyś taką sytuację?
 

Skpo

Cichy Podglądacz
Hmm, nie widziałam takich sytuacji. Chyba, że chodzi o to jak dziewczyna ma ubrany push-up i tak odstaje od ciała w luźnej koszulce.
Dokładnie. Ciekaw jestem czy duzo dziewczyn tak chodzi ubrana pokazując sutki nieświadomie czy po prostu kilka razy mialem szczęście to zobaczyć
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Raczej są to wpadki, jeśli chodzi o te przypadki, o których mówisz, nie wszystkie staniki są dopasowane i podczas schylania się owszem można coś zobaczyć i nie powiem, kilka razy zdarzyło się ujrzeć sytuację tego typu co mówisz...

Nie wliczając tu przypadków, kiedy kobieta była w zwiewnej sukience bez stanika i przez otwór na rękę można było też się przyjrzeć
 

Skpo

Cichy Podglądacz
Raczej są to wpadki, jeśli chodzi o te przypadki, o których mówisz, nie wszystkie staniki są dopasowane i podczas schylania się owszem można coś zobaczyć i nie powiem, kilka razy zdarzyło się ujrzeć sytuację tego typu co mówisz...

Nie wliczając tu przypadków, kiedy kobieta była w zwiewnej sukience bez stanika i przez otwór na rękę można było też się przyjrzeć
W jakich sytuacjach to widziales
Raczej są to wpadki, jeśli chodzi o te przypadki, o których mówisz, nie wszystkie staniki są dopasowane i podczas schylania się owszem można coś zobaczyć i nie powiem, kilka razy zdarzyło się ujrzeć sytuację tego typu co mówisz...

Nie wliczając tu przypadków, kiedy kobieta była w zwiewnej sukience bez stanika i przez otwór na rękę można było też się przyjrzeć

Raczej są to wpadki, jeśli chodzi o te przypadki, o których mówisz, nie wszystkie staniki są dopasowane i podczas schylania się owszem można coś zobaczyć i nie powiem, kilka razy zdarzyło się ujrzeć sytuację tego typu co mówisz...

Nie wliczając tu przypadków, kiedy kobieta była w zwiewnej sukience bez stanika i przez otwór na rękę można było też się przyjrzeć
Ja widziałem 3 razy sutka podczas gdy dziewczyna miała bluzkę z dekoltem i odstajacy stanik. Pierwszy raz u kolezanki na urodzinach, drugi w centrum handlowym, a trzeci najlepszy w Lidlu w kolejce do kasy dziewczyna okolo 20 lat stala z chlopakiem przede mna w kolejce miala dekolt a stanik jej strasznie odstawal bez pochylania bylo jej widać całe sutki, dziwię się tylko ze chlopak jej nie zwrócił uwagi. Wszystkie dziewczyny mialy okolo 20 lat, moze to taki wiek nie wiem. Jak widziales to co ja to w jakich sytuacjach?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry