• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz odbytu

Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
Mam tak samo jak Tyyyyy... 🙂 Pięknie to opisałeś, zgadzam się ze wszystkim i podpisuję się pod tym obiema rękami, nogami, kuciasem i wszystkimi członkami 😆

Kobiece odbyciki są słodkie, pyszne, rozkoszne i w ogóle brakuje mi słów aby opisać te cudowne otworki. Uwielbiam pieścić żonce kakałko, namiętnie i mokro wylizywać, wkładać język jak najgłębiej. Chciałbym mieć bardzo długi język, np. jak pies i włożyć go tam całego. Lubię rozepchać paluszkiem albo w trakcie analka wyjść i włożyć język w taką już rozwartą. Po palcówce palce też oblizuję. Nie stosujemy żadnych lewatyw, po prostu parę godzin po dwójce i nigdy nie było żadnej niespodzianki, ale jak piszesz nic by się przecież nie stało. Zresztą jest ryzyko, jest zabawa 😆

Myślę, że w końcu spróbujemy też z pupy do buzi, a potem się z nią przeliżę. Wszystko na dobrej drodze, bo kiedyś po rimmingu nie chciała się ze mną całować, a teraz to nie problem 😊

Mam też fantazję wylizać jej dupcię po moim spuście i kiedyś to zrobię, cipkę już tak lizałem. Tylko z tym często tak jest, że mam ochotę to zrobić, a jak już strzelę to się nie chce 😋

Ogólnie w łóżku (i nie tylko) praktykujemy z małżonką różne perwersje i fetysze, jest wspaniale, ale jeśli jest jakaś pani spragniona pieszczot odbytu i nie tylko to też chętnie służę. Z przyjemnością posmakuję innego kakaowego oczka, ale też stópek czy złotego deszczyku 😍
To z żonką też bawicie się w mokre zabawy?
 
Mężczyzna

Free

Cichy Podglądacz
Ja też uwielbiam bawić się tą drugą dziurką, sam też wiem ile portafi dać rozkoszy. Zawsze kiedy liżę cipkę język mimowolnie trafia również na to śliczne ciasne oczko. Moja dziewczyna początkowo wstydzi się i pyta co ja robię, ale po chwili jęczy i sama dociska moją głowę do anuska. Seks analny również bardzo lubi więc dni płodne należą do pupy 😁. Zdarza się, że to ona przejmuje pałeczkę. Kiedy jesteśmy bardzo nakręceni po kilku dniach bez bzykania (delegacje, praca w weekendy - różnie to u nas bywa) to czasem ona dobiera się do mojej dziurki wkładając tam różne przedmioty, fistując ją. No i tak się jakoś uzupełniamy 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry