• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz kliknij zobacz przeczytaj i napisz

Kobieta

Magdalena99

Cichy Podglądacz
Witam jestem młoda dziewczyna i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy Pvc poprostu lubię i zawsze ubieram rękawiczki winylowe czy zakładam na sb takie płaszcze pvc przeźroczyste plastikowe przeciwdeszczowy na nagie cialo lubię to poprostu lubię w tym uprawiać seks jak się masturbowac sama
Taki fetysz poprostu co myślą o tym fetyszu Panowie jak i Panie
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Jak tak oczami wyobraźni widzę, to nawet robi mi się nieco cieplej. Czasami jak mnie najdzie wena zajrzę na filmy tego typu. Myślę, że może to być ciekawa forma zabaw, przynajmniej ja nie miałbym nic przeciwko, a może i bym się wkręcił. Mogę się domyślać jak to działa bo mam podobnie ale z jeansem :unsure::unsure:🤭🤭🤭🤭
 

Marekcyberski

Cichy Podglądacz
Witam jestem młoda dziewczyna i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy Pvc poprostu lubię i zawsze ubieram rękawiczki winylowe czy zakładam na sb takie płaszcze pvc przeźroczyste plastikowe przeciwdeszczowy na nagie cialo lubię to poprostu lubię w tym uprawiać seks jak się masturbowac sama
Taki fetysz poprostu co myślą o tym fetyszu Panowie jak i Panie
Na samym początku pandemii, kiedy był pierdolec z noszeniem rękawiczek, to zdarzyło mi się prosić partnerkę o to by była w samych rękawiczkach jednorazowych i maseczce, chociaż bardziej z mojej perspektywy dla beki, niż z jakiejś realnej podniety, ale fetysz jak fetysz. Nic ani szkodliwego, ani sprzecznego z ogólnymi poglądami społecznymi czy nawet przykazaniami religijnymi, więc spoko.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
pvc przeźroczyste plastikowe przeciwdeszczowy
To przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy jest robiony z PVC? Od kiedy?
IMHO przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy, podobnie zresztą jak przeźroczysty parasol, wygląda ładnie. I wielu kobietom do twarzy z takimi atrybutami. Jednak nie dorabiam do tego erotycznych ani seksualnych podtekstów.
zawsze ubieram rękawiczki winylowe
Jak dla mnie, ładniej wyglądają skórzane, ew. lateksowe rękawiczki. Czy też rękawiczki pokryte czarnym błyszczącym lakierem. O winylowych nie słyszałem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry