• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ostry sex Felishia i Billy

Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Felishia i Billy razem pracowali. Dzis umowili sie na kawe po pracy u dziewczyny. Chlopak siedzial na krzesle w kuchni Felishii, podczas, gdy dziewczyna robila im kawke.
- Lubisz ze smietanka? - Zapytala Felishia.
- Nie, dzieki, lubie czarna - Odpowiedzial Billy.
- Ja bardzo lubie smietanke - Odparla seksownym glosem dziewczyna, po czym wlozyla sobie paluszek do buzi, mruczac i patrzac na chlopaka goraco.
- Moja tez bys polubila mala - Odparl Billy podnieconym glosem.
Felishia podeszla do chlopaka i usiadla mu na kolanach okrakiem i przodem do niego. Billy zamruczal. Wsadzil jej do buzi paluszka. Felishia zaczela go ssac.
- Lubie takie niegrzeczne kur.ewki jak Ty - Wymruczal. Mial juz namiot w spodniach. Felishia zaczela rozpinac rozporek chlopaka. Billy usmiechnal sie do niej zadowolenie. Wyjal jej paluszek z buzi.
- Zrob dobrze swojemu kotkowi szm.ato - Wymruczal podniecenie.
Dziewczyna spojrzala sie na niego goraco i nie spuszczajac z niego wzroku, kleknela przed nim. Wyjela mu pale z majtek. Byla mega sztywna.
- Mmmmm, uwielbiam takie mocno sztywne kutasy kochanie - Powiedziala goraco.
- A ja uwielbiam takie obciagary, jak Ty malenka - Wymruczal goraco chlopak.
Felishia wziela jego kutasa do buzki i zaczela mu mocno i szybko ciagnac. Masowala mu reka jajeczka.
- Ooo tak, dobrze to robisz Ty mala kure.wko - Powiedzial w duzej rozkoszy Billy.
Dziewczyna spojrzala mu niegrzecznie w oczy i zaczela ciagnac jeszcze mocniej, po czym z podniecenia zaczela masowac sobie bardzo mokra cipeczke. Chlopak dal jej z liscia.
- Dobrze ciagniesz dzi.weczko - Wymruczal zadowolenie.
Felishia puscila mu oczko i przyspieszyla ruchy paluszkiem po swojej cipuni.
- Chodz na lozko mala, przej.ebie Ci ta kure.wska szparke - Powiedzial niegrzecznie Billy.
Poszli do pokoju. Dziewczyna rozebrala sie szybko. Gdy zdejmowala stringi, specjalnie wypiela wtedy swoj duzy tyleczek w strone chlopaka. Zostawila na sobie swoja krociutka, intensywnie czerwona spodniczke. Billy byl juz nagi. Felishia polozyla sie w pozycji na pieska na lozku. Wypiela dupcie mocno, rozszerzyla nozki i spojrzala kuszaco na chlopaka. Podwinela spodniczke, pomachala zachecajaco tyleczkiem i przywolala Billy'ego do siebie paluszkiem. Chlopak kleknal za nia z tylu, wzial pale w dlon i zaczal nia pocierac szybko o jej rozgrzana szparke.
- Wjedz we mnie kotku. Zrob to ostro - Wyjeczala zmyslowo dziewczyna. Nie mogla sie doczekac, kiedy Billy ja przeleci. Chlopak pochylil sie nad jej uszkiem.
- Uwielbiam takie chetne zdzi.ry - Wyszeptal goraco.
Nagle Billy wbil sie w Felishie mocno, szybko i gleboko. Dziewczyna zamruczala glosno i zmyslowo z rozkoszy. Chlopak szarpnal ja za wlosy.
- Oj bedziesz to pamietala na zawsze niuniu - Powiedzial podniecenie Billy.
Chlopak puscil jej wlosy i wyprostowal sie. Zaczal w nia pchac ostro. Dziewczyna jeczala gleboko chlopakowi do uszka.
- Oooochhh, o tak, jak dobrze mnie rzniesz, jeszcze kotku - Wyjeczala zadowolona Felishia.
- Lubisz to Ty mala dzi.wko - Wymruczal goraco Billy. Zaczal w nia pakowac szybciej.
- Aaaachhhh, skarbie, jak mi sie podoba, o yeach, rznij mnie - Wyjeczala z duzej rozkoszy dziewczyna.
Chlopak sprzedal jej kilka mocnych klapsow. Widok jej trzesacej sie dupci od klapsow jeszcze bardziej go podniecil.
- Lubisz sie szma.cic, co, Ty kur.wo? - Spytal bardzo podniecenie Billy.
- Och kocham to kocurku, uwielbiam miec kutasa w sobie - Wyjeczala Felishia.
Chlopak zaczal w nia pchac mocniej. Zlapal dziewczyne za wlosy i pochylil sie nad nia.
- Przeje.bie Ci ta sucza dziurke jeszcze nie raz mala - Wyszeptal.
Polizal jej wzdluz policzek, po czym puscil jej wlosy. Oboje powoli czuli, ze sa blisko. Billy zaczal posuwac Felishie z calej sily, ruchal ja jak zwierze.
- Oooouuuu, och tak, ach jak bosko, tak mi cholernie bosko kochanie - Wyjeczala zmyslowo dziewczyna z zachwytu.
- Uwielbiam Cie pie.przyc Ty mala dzi.wko - Powiedzial bardzo podniecenie chlopak.
Zlapal ja za biodra i wbil lekko w nie paznokcie. Felishia zaczela jeczec szybko w nieboglosy. Doszla bardzo intensywnie. Billy wyjal kutasa z dziewczyny i obrocil sie na lewo. Zaczal sobie ostro trzepac. Jeczal glosno. Po chwili zaczal bardzo obficie tryskac na podloge. Felishia juz wiedziala, co ma zrobic. Zeszla z lozka i schylila sie glowa do podlogi. Zaczela zlizywac mleczko chlopaka, patrzac mu seksownie w oczy. Billy dochodzil do siebie. Widok zlizujacej dziewczyny jego spermy mocno go podniecil. Felishia juz zlizala cale mleczko.
- Masz taka pyszna smietanke tygrysku - Powiedziala goracym glosem.
Billy w odpowiedzi puscil do niej oczko i usmiechnal sie seksownie.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Brak fabuły, brak opisów emocji, brak szczegółów, nie wiadomo nawet jak oni wyglądają i kim są. Ale najważniejsza zasada jest spełniona - zaczyna się od trzęsienia ziemi a później napięcie rośnie (naucz się tego ssajano, bo jakby mojej babci kazać napisać opowiadanie erotyczne to by wymodziła coś takiego jak ty).
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Felishia i Billy razem pracowali. Dzis umowili sie na kawe po pracy u dziewczyny. (...)

Zgadzam się z Solstafirem, że w tym opowiadaniu brakuje fabuły, emocji i szczegółów. M.in. brakuje tutaj namiętności i pasji. Poza tym, brakuje informacji, jak dobrze oni się znali i ile o sobie wiedzieli przed tą "akcją" - bo kolega z pracy zwykle nie jest osobą, która wie o tym, że kobieta lubi być policzkowana w erotycznych sytuacjach ani że lubi być nazywana w wulgarny sposób. Zdecydowana większość kobiet uznałaby za psychopatę lub przynajmniej za skończonego chama faceta, który bez uprzedzenia i bez pytania uderza kobietę w policzek i potem nazywa ją kur.ewką, szm.atą, dziw.ką itd.
Dodam, że mi osobiście bardzo nie podoba się pomysł, żeby facet masturbował się po wyjęciu penisa z pochwy kobiety - normalnie się nie robi czegoś takiego. Co innego pokaz masturbacji jednej osoby dla drugiej. Ale przecież tutaj ona wcale nie mówiła temu facetowi, że chciałaby zobaczyć, jak on robi sobie dobrze i że chciałaby zobaczyć jego wytrysk. Komunikacja między nimi tutaj kuleje.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry