• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje na fotelu ginekologicznym 💦

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
A ile jest "książkowych"! Z drugiej strony, 95% pacjentów płci męskiej tak bardzo boi się wizyty u stomatologa, że ten mały dekolt to dla nich treat- i to naprawdę jak łyżeczka miodu w beczce dziegciu:)
To jest kolejne znieczulenie. Tym razem w formie miłych widoczków😂 Szczęściarze i nie powinni narzekać. I zastrzyk dostaną i widoczki gratis, czego chcieć więcej? Eden na ziemi mają😎
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz



Może fantazji związanymi z fotelem ginekologicznym nie mam, bo.........chyba za bardzo rozprasza zbyt intensywne światło, ale sam ,,chwyt" ginekologiczny, jest niezwykle miłym dodatkiem podczas palcóweczki, satysfakcja partnerki gwarantowana. :)
Tu zdradzę Panom damski sekret, to taki mały trik. Poniższy rysunek świetnie to obrazuje.
Puluszki w cipce, a od góry delikatne naciskanie dłonią podbrzusza ;)
 
Kobieta

Natiw

Cichy Podglądacz
mam różne doświadczenia, i dobre i złe. Niestety z racji moich przypadłości hormonalnych i dwójki córek musiałam pobiegać sobie po różnych gabinetach. Czytałam powyżej, jak koleżanki opisywały różne sytuacje, ja trafiłam na lepszych panów niż panie ginekolog. Nie wiem czy strach, czy próba odreagowania, dla swojego bezpieczeństwa (tylko panie zrozumieją) skierowało mnie w kierunku zmysłowości i erotyki. Na fotelu ginekologicznym seksu jeszcze nie uprawiałam, ale bardzo lubię elementy związane z rozbieraniem się do badania, nagością i seski bielizną .... innym paniom też polecam ten sposób .....
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Dziewczyny, którejś z Was poza mną zdarza się czasem podniecić w czasie badania ginekologicznego? Ja czasem, zwłaszcza jak mnie bada kobieta, wyobrażam sobie że to moja Rossana San Juan mnie bada💦🔥 Ostatnio miałam robione USG dopochwowe i leżałam sobie, ginekolożka robiła mi badanie, a ja odpłynęłam myślami do mojej Rossi💦🔥 Często też fantazjuję w drugą stronę - że to Rossi jest moją pacjentką i leży na fotelu ginekologicznym, z rozwartą cipką 💦🔥
Oj tak...I chodzę tylko do mężczyzn. Wizja, że muszę się rozebrać, bezwładnie położyć i rozłożyć nóżki, a obcy mężczyzna będzie mnie dotykał i oglądał, jest szalenie podniecająca
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Oj tak...I chodzę tylko do mężczyzn. Wizja, że muszę się rozebrać, bezwładnie położyć i rozłożyć nóżki, a obcy mężczyzna będzie mnie dotykał i oglądał, jest szalenie podniecająca
Tak sobie myślę, że chciałbym kiedyś zobaczyć na żywo takie badanie...
 
Kobieta

RoseGold

Seks Praktykant
Ja wolę do kobiet i je polecam, chociaż jestem 100℅ hetero babką. Po prostu panowie ginekolodzy (lub ja na takich trafiam) tylko zakazują i nakazują oraz pouczają i cierpią na kompleks ladaczmicy i madonny. Kolejna pacjentka jak snopek siana bez własnej woli i pragnień kierowania swoim życiem, organizmem i rozrodczością.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry