• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
Przed pójściem do klubu swingers namówiłem żonkę na wypad do sauny. Chce sprawdzić jak się będę czuł gdy będzie siedziała z gołymi piersiami przy rozebranych facetach.
 
Kobieta

Doroty

Cichy Podglądacz
Mi ostatnio chodzi po głowie aby mój chłopak brał mnie razem z moim młodszym bratem i aby poszli na całość. Traktowali mnie jak swoją sukę, wyzywali, upokarzali i spuszczali się do ust i w cipkę po kilka razy prze kilka godzin. Normalnie to raczej niemożliwe, ale może spontanicznie fantazja się uda po jakimś alkoholu i odrobinie prowokacji.
Podoba mi się
 
Kobieta

RitaNieprzyzwoita

Cichy Podglądacz
Podczas jazdy pociągiem zaciagam męża do toalety gdzie mu obciagam i każe wejść w moja dupcie. Akcja jest tak intensywna, że nie zauważamy jak się otworzyły drzwi, a tam czterech mężczyzn gładzi się po kroczu, gdy nagle jeden pokazuje filmik jak się oddaje w WC i grożą rozeslaniem wszędzie jeśli im też tak nie dam. Godzimy się mąż zabiera telefony i kasuje pliki, a ja zabieram się do roboty. Na kolejnej stacji wsiada ich 5 kolegow, a ja już wiem co będę robić przez resztę podróży. Oby tym razem wsadzali po dwa :)
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Podczas jazdy pociągiem zaciagam męża do toalety gdzie mu obciagam i każe wejść w moja dupcie. Akcja jest tak intensywna, że nie zauważamy jak się otworzyły drzwi, a tam czterech mężczyzn gładzi się po kroczu, gdy nagle jeden pokazuje filmik jak się oddaje w WC i grożą rozeslaniem wszędzie jeśli im też tak nie dam. Godzimy się mąż zabiera telefony i kasuje pliki, a ja zabieram się do roboty. Na kolejnej stacji wsiada ich 5 kolegow, a ja już wiem co będę robić przez resztę podróży. Oby tym razem wsadzali po dwa :)
Nieprzyzwoite 💦
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Seks z młodszym. Moja max różnica wieku w tę stronę do tej pory to była jedynie 3 lata więc jest tam jeszcze pole do popisu ;)

Gwałt pozorowany. Ale nie z jakąś przypadkową osobą, tylko z kimś komu ufam i wiem, że go nie poniesie aż za bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

CzarnaBandera

Cichy Podglądacz
Seks z młodszym. Moja max różnica wieku w tę stronę to 3 lata więc jest tam jeszcze pole do popisu ;)

Gwałt pozorowany. Ale nie z jakąś przypadkową osobą, tylko z kimś komu ufam i wiem, że go nie poniesie aż za bardzo.
Uuuu no taki gwałcik spoko sprawa😉😁 tez bym cos takiego odwalił 😁😁. A co do młodszego to czemu tylko 3 lata ?
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Dużo fantazji do zrealizowania, kilka z nich: wypad do klubu swingers, seks z dużo młodszą partnerką (przynajmniej z 15 lat różnicy - tak jest to legalne :p ), seks z azjatką, seks w większym gronie (4-5 osób)...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry