• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facet z dwoma penisami

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Troszeczkę to creepie, że rozmawiamy o moich fotkach pod tematem „facet z dwoma penisami”… 😋 to narazie zamykam ten temat - odezwę się. Może😉😄
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Odezwij się koniecznie, bo już podgrzalaś atmosferę tymi swoimi fotkami, chociaż na razie hipotetycznymi 🔥
Nie wiem, bujam się z odejściem już od czworokąta, ale coś nie umiem Was zostawić😆 także chyba zostaje mi tylko grzać atmosferę dalej - zobaczymy kiedy będzie już tak ciepło, że trzeba będzie zdejmować ciuchy🤣😉
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie wiem, bujam się z odejściem już od czworokąta, ale coś nie umiem Was zostawić😆 także chyba zostaje mi tylko grzać atmosferę dalej - zobaczymy kiedy będzie już tak ciepło, że trzeba będzie zdejmować ciuchy🤣😉
Może zacznij to grzanie od wrzucenia jakiejś fotki w ciuszkach, najlepiej jakichś seksownych 🥰
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Każdy woli real😉
Oj, dyskusyjna sprawa. Wystarczy wejść na największy portal na literę Z. i poczytać trochę, jak ludzie, którzy szukają realnych spotkań w różnych w konfiguracjach narzekają na trzepigruchy, które wolą właśnie to robić do zdjęć i filmików od realnych mniejszych czy większych doznań seksualnych :)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Oj, dyskusyjna sprawa. Wystarczy wejść na największy portal na literę Z. i poczytać trochę, jak ludzie, którzy szukają realnych spotkań w różnych w konfiguracjach narzekają na trzepigruchy, które wolą właśnie to robić do zdjęć i filmików od realnych mniejszych czy większych doznań seksualnych :)
największy portal seksspołecznościowy na literę Z. chciałem napisać :p
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Oj, dyskusyjna sprawa. Wystarczy wejść na największy portal na literę Z. i poczytać trochę, jak ludzie, którzy szukają realnych spotkań w różnych w konfiguracjach narzekają na trzepigruchy, które wolą właśnie to robić do zdjęć i filmików od realnych mniejszych czy większych doznań seksualnych :)
Powiedziałabym, że może nie tyle co z własnej woli, a poprostu z braku partnera lub braku możliwości znalezienia partnera.


Wiem, że temat o dwóch penisach, ale jak zwykle odbiegamy... nie zaprzeczając, też napisałem o siadaniu na twarzy... xD
Jak zwykle, ale to norma już😂 dopóki nas administrator/moderator nie zdejmie😬😆


największy portal seksspołecznościowy na literę Z. chciałem napisać :p
Zalando? 🤣🤣🤣 ja się tam czasami podniecam🤪😂
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry