• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facet w rajstopach

rmaciej1983

Cichy Podglądacz
To może jeszcze ja dorzucę coś do tego tematu choć widzę, że stary.
Fetyszyzm nie jest normą. Natomiast jeśli mężczyzna nosi rajstopy, szpilki, spódnice czy co tam chce, to jest oczywiście normalne. Znaczy nie mam tu na myśli ciuchów jego dziewczyny, tylko, recz jasna, jego własne rajstopy, szpilki, spódnice czy coś tam innego.
No i to chyba tyle.
 

JAMEZ

Cichy Podglądacz
To się nazywa transwestytyzm i nie jest chorobą nie da się tego wyleczyć i wiem z własnego doświadczenia że nikomu to nie szkodzi moja żona to zaakceptowała,a facet który to robi nie chce zmiany płci ja np.czuje się dobrze w damskich ciuszkach wie jeszcze o tym kumpel i jego żona i mają to gdzies że taki jestem
 

nimfomanka

Cichy Podglądacz
W Tajlandii widziałam mnóstwo takich osób. Widok szokujący, ale oni tam są traktowani totalnie normalnie, wykonują normalne prace, np. w sklepie, w hotelu, w recepcji w szpitalu; chodzą wprawdzie poubierani przesadnie "damsko": kolczyki, mocne makijaże, obcasy, spódniczki....Szok szok szok. A gabinety medycyny estetycznej, bez pardonu, zaraz po usługach typu botoksy, odsysania tłuszczu, depilacje laserowe, oferują zmianę płci!! Mega szok:) Cóż, pozostaje okazać tolerancję, bo to kwestia głowy, co nie jest łatwo zmienić zapewne...
 
L

Lucy

Guest
Kiedyś na wernisażu i kilka miesięcy... jak byłam w pracy to odwiedził nas pan w rajstopach, pantofelkach, spódniczce... No musiałam wyjść. Nie mam nic do takich ludzi, niech sobie robią co chcą... Ale moja reakcja na to jest nie do pohamowania, nie panuję nad tym.
 
A

Anika

Guest
Transwestytyzm to już wyższy poziom, mamy tu do czynienia z zaburzeniem identyfikacji z własną płcią, niemniej nie widzę problemu aby traktować tę osobę inaczej niż innych.

Panowie. Czy to norma, że lubię czasmi pochodzić w żony rajstopach lub pończochach. Strasznie mnie to rajcuje. Wiem jest jakiś odsetek mężczyzn, którzy to lubią.

Samo noszenie rajstop czy pończoch partnerki to raczej zwykły fetysz i nic ponadto. Mi by nie przeszkadzało, bo i niby czemu miałoby. Chce sobie pochodzić w moich pończochach to niech chodzi, jeśli tak bardzo go to kręci. Z drugiej strony zakładanie rajstop u panów pozbawionych tego fetyszu można wykorzystać do zabaw innego rodzaju np. jako forma upokorzenia w relacji opartej na zasadach nieco odmiennych od standardowych. Nie słuchał? Nie wykonał zadania? Za karę zmywa i odkurza w samych pończochach.
No dobra... i w krawacie.
Żeby było za co pociągnąć na sofę ;-)
 
L

Lucy

Guest
Maaja forma upokorzenia może tak ale moje oczy tego nie zniosą :) Ja nie mogę patrzeć na faceta w skarpetkach a co dopiero w rajstopach czy pończochach. No chyba że miałaby to być kara dla mnie ale w takiej sytuacji jednak wolę klapsy ;)
 
M

Morfeusz

Guest
Maaja forma upokorzenia może tak ale moje oczy tego nie zniosą :) Ja nie mogę patrzeć na faceta w skarpetkach a co dopiero w rajstopach czy pończochach. No chyba że miałaby to być kara dla mnie ale w takiej sytuacji jednak wolę klapsy ;)
Czyli Lucy, najwyższy stopień upokorzenia to facet w rajtuzach, który trzyma Cię na kolanach i klepie po tyłeczku :).
 
K

kobietka w czerni

Guest
Facet w rajtuzach - tylko Robin! :) Ewentualnie któryś z moich znajomych z płynną seksualnością. Mojego Pana nie wyobrażam sobie w takim outficie, totalnie któci się z jego wizerunkiem. Helikony, combaty, magnumy, kamizelki tak seksownie wiązane po boku, ładownice... Mrrrrr, nawet w celu wymierzenia kary nie poleciłabym przywdziać mu rajstópek. Gdzie tam! Zresztą nigdy nie dochodzi do potrzeby wymierzenia kary, ma takie sposoby, że od razu moja furia zwalnia tempo. A jaki znalazł na mnie sposób? Baaardzo skuteczny. Chodzę jak w zegarku! Tak, ja. A dźwięk bzzzz wyszeptany do uszka powoduje napady paniki ;)
 

bochenPIES

Cichy Podglądacz
Cześć, moim fetyszem są damskie ubrania, a także służenie i wykonywanie upokarzających zadań.
Jeśli macie jakieś propozycje jaką fotkę lub filmik zrobić to piszcie, zrobię wszystko!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry