• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facet w damskiej bieliźnie , co na to wasze partnerki, żony ?

Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
co jest żenujące ? doprecyzujesz.
jeśli nie wierzysz że sam robie takie zdjęcia to jest jedynie twój problem. W XXI wieku istnieje coś takiego jak statyw, lampy oraz wyzwalanie lustrzanki z poziomu telefonu z podglądem live. więc można i tak robię własnie.
 
Mężczyzna

SissyKasia

Nowicjusz
Ja nie miałam nic przeciwko jak mój mąż raz na jakiś czas miał chęć wystroić się w koronki i szpilki. Co prawda po godzinie narzekał że niewygodnie i się rozbierał. Ale chociaż godzinkę się popodniecał się swoim widokiem w koronkowej bieliźnie. Na kamerce też się czasem polansował. Nie widzę kompletnie w tym nic okropnego. Przeciez chyba w związku o to chodzi by oboje mogli swoje fantazje realizować 😀 a koronki nie miały żadnej magicznej mocy i na męskości nie stracił
Cudowna kobieta z Ciebie jest :) miło że kochasz te cudowne klimaty u faceta
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Teraz to niektóre ubrania są uniwersalne. Jak robię coś na działce to nie patrzę jaka to bluzka i czyja byle by była wygodna. Co do kolorów również nie ma z tym większego problemu. Nawet na plażę jak ktoś będzie chciał różowe kąpielówki męskie to takie w sklepie też się znajdą. Ja z ciekawości, założyłem kiedyś damski dół od bikini żeby się przekonać jaki jest komfort, ale po wycieczce rowerowej jednak były odciski.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Teraz to niektóre ubrania są uniwersalne. Jak robię coś na działce to nie patrzę jaka to bluzka i czyja byle by była wygodna. Co do kolorów również nie ma z tym większego problemu. Nawet na plażę jak ktoś będzie chciał różowe kąpielówki męskie to takie w sklepie też się znajdą. Ja z ciekawości, założyłem kiedyś damski dół od bikini żeby się przekonać jaki jest komfort, ale po wycieczce rowerowej jednak były odciski.
Może się mylę, ale wydaje mi się, że autorowi nie chodziło o bieliznę unisex, ale o taką typowo kobiecą - jakieś koronki, rajstopy, pończochy czy coś w tym stylu.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Może się mylę, ale wydaje mi się, że autorowi nie chodziło o bieliznę unisex, ale o taką typowo kobiecą - jakieś koronki, rajstopy, pończochy czy coś w tym stylu.
Myślę że autor się nie obrazi, jak temat trochę się rozbuduje. A kobiecych ubrań jest znacznie więcej, nie tylko bielizna, rajstopy i tego typu. Bo przecież też Sukienki, Płaszcze i wiele innych. Ja byłem świadkiem, jak chłopak w sklepie kupował typowy damski płaszcz dla siebie. Raczej nie do chodzenia po domu tylko na zewnątrz.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Myślę że autor się nie obrazi, jak temat trochę się rozbuduje. A kobiecych ubrań jest znacznie więcej, nie tylko bielizna, rajstopy i tego typu. Bo przecież też Sukienki, Płaszcze i wiele innych. Ja byłem świadkiem, jak chłopak w sklepie kupował typowy damski płaszcz dla siebie. Raczej nie do chodzenia po domu tylko na zewnątrz.
oczywiście, ale często jest tak, że to właśnie te najbardziej typowe elementy damskiej garderoby są najfajniejsze.
 
Mężczyzna

Ciekawy-swiata

Cichy Podglądacz
Będąc samcem alfa doświadczyłem z jedną partnerką tego. Chcieliśmy zrobić wersje hard i finalnie kupiłem i założyłem na siebie biała bieliznę koronkową, pończochy, pas, szpilki wiązane 11cm oraz na to wszystko…suknię ślubną do kolan, rozkloszowaną oraz welon. Po tym wszystkim partnerka mnie poniżała, pluła, sikała w usta, robiła mi damski wytrysk na twarz a potem ruchała straponem a nawet sikała do tyłka - generalnie najlepszy sex i przeżycie w życiu;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Będąc samcem alfa doświadczyłem z jedną partnerką tego. Chcieliśmy zrobić wersje hard i finalnie kupiłem i założyłem na siebie biała bieliznę koronkową, pończochy, pas, szpilki wiązane 11cm oraz na to wszystko…suknię ślubną do kolan, rozkloszowaną oraz welon. Po tym wszystkim partnerka mnie poniżała, pluła, sikała w usta, robiła mi damski wytrysk na twarz a potem ruchała straponem a nawet sikała do tyłka - generalnie najlepszy sex i przeżycie w życiu;)
Super! Nie masz jakichś fotek z tej akcji?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry