• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fabuła,podglądanie, masturbacja

Witam mam na imię Wojtek mieszkam w Świętochłowicach lat 40, marzy mi się zrobić fabułę że np biegam ponieważ bardzo lubię biegać, mijam specjalnie osobę i udaje że wleciało mi coś do bucika ściągam go, po czym dana osoba podchodzi i pyta czy w czymś pomóc ja mówię że nie i dotykam sobie stopy, osobą zadaje pytanie że widzi że lubię dotykać stopy, ja się przyznaje że bardzo mnie to podnieca i uwielbiam ubierać cienkie rzeczy, osobą proponuje abyśmy gdzieś poszli gdzie nie ma ludzi i z chęcią to zobaczy, idziemy np do lasu albo parku, ściągam buciki skarpetki i ubieram cienkie skarpetki masując stopki lub np rajstopy, mocno przy tym jękam, zaczynam lizać sobie stopke patrząc danej osobie głęboko w oczy po czym eksploduje na swój spodzik stopki, fabułę oczywiście można zmienić ale takie coś mi się marzy aby zrobić, czy jest ktoś zainteresowany bes znaczenia może to być kobietą lub mężczyzną, z góry dziękuję za odzew pozdrawiam Wojtuś .
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Bibi. Fabuła. Ogłoszenia 1
R wielkopolskie Fabuła !! Ogłoszenia 1
W Filmiki + fabuła Fetysze i perwersje 15
S Cyber Seks Fabuła-szukam partnera Ogłoszenia 58
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 16

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry