• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Erotyczne dekoracje w domu. Chcielibyście je mieć, czy to obciach?

Posiadasz w domu (mieszkaniu) jakieś erotyczne dekoracje?

  • Tak i nie wstydzę się tego.

    Votes: 3 18,8%
  • ak, ale chowam je do szafy w razie wizyty.

    Votes: 1 6,3%
  • Nie posiadam Ĺźadnych i nie chcę posiadać.

    Votes: 5 31,3%
  • Aktualnie nie posiadam, ale marzą mi się takie dekoracje.

    Votes: 7 43,8%
  • Kiedyś je miałam/em, ale z róşnych powodĂłw juĹź ich nie mam.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    16
A

Anika

Guest
Posiadacie w domu lub mieszkaniu dekoracje o charakterze erotycznym?
Np. obrazy, plakaty, zdjęcia, figurki, kubki itp. Nie mam na myśli tych schowanych głeboko w szafie, ale te wyeksponowane w taki sposób, że potencjalny gość zauważy erotyczny element.

Jeśli takowych nie posiadacie, to może chcielibyście mieć? :)

8b1ada913791294.jpg
607c7e913791234.jpg
050aaf913791264.jpg
b2fbb1913791314.jpg
 

Skorpion

Erotoman
Trudno to nazwać dekoracją, bo jedynie zbiorek literatury erotycznej, oczywiście widoczny dla tych, których książki interesują.
Zainspirowałaś mnie Maju. Chyba rozejrzę się za jakąś fikuśną dekoracją;)
 

Immoral

Cichy Podglądacz
u mnie w ogóle dekoracji jak na lekarstwo, więc tego typu też się nie załapią.
Jakbym miała coś wybrać to podoba mi się brazylijska sztuka malowania pośladków, tzw. Bundas.
 

zlotarybka

Cichy Podglądacz
ja na przykład mam dużo bulletów wibrujących z sexshopmarketu i nie wiem, czy to dekoracja, ale stoja na mojej toaletce i wygladaja jak urocze szmineczki :D
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Po temacie pomyślałem raczej o fallusowych dekoracjach, np. Wieszaczkach, klamki, czy takich waginalnych. Mimo, że mi się to podoba, to w domu nie chciałbym mieć, bo wiem, że niektórym gościom, dzieciom, a bardziej ich rodzicom, by się to nie podobało, a ja nie lubię niepotrzebnie wzbudzać takich kontrowersji.

- - - Zaktualizowano - - -

No takie:

gzMktkpTURBXy8zMzQwODJhMzE4NjViZDAwY2M0OTU4MzhkNjgxOTg5ZC5qcGeRkwIAzQHk
a są różne urządzenia użytkowe faliczne lub waginalne :) kran mi się akurat podoba, ale nie u mnie w domu.

Zresztą, trochę szkoda by było, by wszystko się opatrzyło i przestawało podniecać.
 

zlotarybka

Cichy Podglądacz
Ojj, ja też nie chciałabym widzieć codziennie takiego kranu na przykład :D
Ale, to już nie apropos akcesoriów do domu, biżuteria - czemu nie ;)
 
B

Basia

Guest
nie no o ile takie ozdoby jak kran jest jajcarskie to po jakimś czasie po prostu spowszednieje i już rewelacja nie będzie a fakt jak potem wpuścić dziecko do takiej łazienki ? albo choćby rodziców (no sorry ale troszkę szacunku) jakoś tego nie widzę
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
U mnie sypialni stoi mała figurka z ,,dużym" korkociągiem a kilka obrazków z damskimi aktami na ścianach na nikim nie robi wrażenia - przynajmniej tak mi się wydaje ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Zamiast zbroi Samuraja w rogu pokoju chciałbym mieć kamienną rzeźbę nagiej kobiety w dwuznacznej pozie Np.
 
K

Kataryna

Guest
Kiedyś na pchlim targu w Niemczech nabyłam , gipsowy odlew penisa jakiegoś Afrykanina. Stoi sobie na półce.
Zastanawiam się w jaki sposób go zrobiono.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie posiadam i raczej nie będę posiadać. Choć są różne gusta. Jeśli ktoś takie lubi, nic mi do tego. Takie dekoracje kojarzą mi się raczej z zabytkowymi miejscami nawiązującymi np. do Katarzyny II czy markiza de Sade. :)
Kiedyś na pchlim targu w Niemczech nabyłam , gipsowy odlew
A to na pchlim targu nie sprzedaje się pcheł? :unsure:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry