• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ekstremalny analny fisting

Piotr255

Nowicjusz
Witam.Co sądzicie na temat ekstremalnego analnego fistingu jak na tych filmach :






Powiem szczerze,że mnie bardzo taki fisting zainteresował i jestem tym strasznie podjarany.Tylko akurat w łódźkim jest lipa żeby spotkać dziewczynę co by się na taki fisting zgodziła.A ja bardzo chętnie bym czegoś takiego spróbował.A co wy o tym sądzicie.Mnie to osobiście podnieca na maksa.
 
Mężczyzna

Dla babci

Cichy Podglądacz
Witam.Co sądzicie na temat ekstremalnego analnego fistingu jak na tych filmach :






Powiem szczerze,że mnie bardzo taki fisting zainteresował i jestem tym strasznie podjarany.Tylko akurat w łódźkim jest lipa żeby spotkać dziewczynę co by się na taki fisting zgodziła.A ja bardzo chętnie bym czegoś takiego spróbował.A co wy o tym sądzicie.Mnie to osobiście podnieca na maksa.
Ja to uwielbiam///
 
Mężczyzna

Bartez@34

Cichy Podglądacz
Szacun... To już nie jest zwykły masaż prostaty, ciekawie to wygląda.
Jelito chyba musi się ułożyć w inny sposób w kierunku płuc 😜
 

Piotr255

Nowicjusz
Zdajesz sobie sprawę z tego ile to wymaga przygotowań? Ale fakt, powala na kolana.

dessi oczywiście,że zdaję sobie z tego sprawę.Dlatego ostatnio zrobiłem większe zakupy w tym celu żeby się do tego przygotować do takiego fistingu po samo ramię.

Kupiłem między innymi:

na aliexpress strzykawkę 550ml do robienia głębokiej lewatywy

Korek analny 12cm

Korek analny rozmiar L długość całkowita 160mm a średnica główki 68mm

Korek analny rozmiar L długość całkowita 195mm a średnica główki 103mm

Dildo czarne długość 40cm a średnica 16cm waga 1,125kg

Dildo Wad Thermal rozmiar L z trzema główkami

Długość całkowita: 280mm

Średnica pierwszej główki: 77mm

Średnica pierwszej główki: 90mm

Średnica pierwszej główki: 100mm

Waga: 1360g

Dildo Deep’r Bowel

Długość: 700mm

Średnica w najszerszym miejscu: 70 mm

Obwód w najszerszym miejscu: około 220mm

Średnica w przewężeniach: 55 mm

Obwód na przewężeniach: około 173 mm


Myślę dessi,że na początek wystarczy aby powoli dochodzić do wprawy żeby dojść do takiego fistingu.Oczywiście w przyszłości będę planował jeszcze dokupić jakieś większe te dilda i korki analne.
 

Piotr255

Nowicjusz
dessi myślę,że po małym treningu by weszły nie tylko 4 paluszki.Albo możesz kupić zawsze żel inny niż te co w aptekach mają wodne.Najlepsze są żele hybrydowe.Tylko mi się akurat skończył więc za jakiś czas dokupię.
 

Piotr255

Nowicjusz
No ja akurat jakoś dużych dłoni nie mam.Chyba będę szedł dessi testować nowe zabawki.Najwyżej dam znać za parę godzin po przetestowaniu do końca.Tylko kupię z 500ml żelu i jedziemy z tematem.
 

Piotr255

Nowicjusz
Kup chobok-wnioskuję po ilości gadżetów 😉
I miłej zabawy życzę.
Hej dessi jestem już po przetestowaniu wszystkich nowych zabawek.Najpierw zrobiłem kilka razy lewatywę tą strzykawką 500ml.Od razu całą strzykawkę wkładałem do środka i wlewałem wodę i tak 12 razy.Kupiłem żel nawilżający ale tylko 200ml i kupiłem 3L balsamu do ciała nivea.Najpierw wlałem w dupkę 100ml balsamu nivea i potem włożyłem korek 12cm i tak pochodziłem pół godziny.A potem go wyjąłem i wlałem w dupkę 500ml balsamu i najpierw włożyłem całe 2 te korki w dupkę jak pisałem a potem zacząłem testować 2 te dilda.jak wyjąłem 2 korek z dupci to wziąłem i wlałem 1 L balsamu w dupkę i posmarowałem grubo żelem nawilżającym te 1 dildo i zacząłem powoli a potem jak już po czasie weszło całe to robiłem to już coraz szybciej a później wyjąłem dildo z dupci i wlałem znowu 1L balsamu nivea do środka (włożyłem całą strzykawkę w dupkę i dopiero wlewałem balsam) i posmarowałem znowu grubo drugie dildo i też najpierw powoli a potem jak weszło całe to już to robiłem bardzo szybko a następnie znowu litr balsamu w dupkę i ostatnie dildo to już wsadziłem całe w dupkę na ostro i tak się zabawiałem ostro do samego końca.Zacząłem dessi o 14:40 zabawę a skończyłem 18:40 i dalej mam mocno dziurkę powiększoną i jest super uczucie.
 

Piotr255

Nowicjusz
Jeśli mam być szczery dessi to wypatrzylem na aliexpress korek analny 330mm długości a najszersza średnica na samym dole 126mm i jeszcze wypatrzyłem dildo 66cm długośći i 15,5 cm średnica a waga 12kg.Zastanawiam się czy nie kupować jutro
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Kibicuję Ci bardzo, ale dla mnie to jak na razie w sekcji ''wtf''. Każdemu według potrzeb. Nie wiem czy moje są aż tak duże, ale obserwuję.
 
Mężczyzna

FFTomasz

Cichy Podglądacz
Hej dessi jestem już po przetestowaniu wszystkich nowych zabawek.Najpierw zrobiłem kilka razy lewatywę tą strzykawką 500ml.Od razu całą strzykawkę wkładałem do środka i wlewałem wodę i tak 12 razy.Kupiłem żel nawilżający ale tylko 200ml i kupiłem 3L balsamu do ciała nivea.Najpierw wlałem w dupkę 100ml balsamu nivea i potem włożyłem korek 12cm i tak pochodziłem pół godziny.A potem go wyjąłem i wlałem w dupkę 500ml balsamu i najpierw włożyłem całe 2 te korki w dupkę jak pisałem a potem zacząłem testować 2 te dilda.jak wyjąłem 2 korek z dupci to wziąłem i wlałem 1 L balsamu w dupkę i posmarowałem grubo żelem nawilżającym te 1 dildo i zacząłem powoli a potem jak już po czasie weszło całe to robiłem to już coraz szybciej a później wyjąłem dildo z dupci i wlałem znowu 1L balsamu nivea do środka (włożyłem całą strzykawkę w dupkę i dopiero wlewałem balsam) i posmarowałem znowu grubo drugie dildo i też najpierw powoli a potem jak weszło całe to już to robiłem bardzo szybko a następnie znowu litr balsamu w dupkę i ostatnie dildo to już wsadziłem całe w dupkę na ostro i tak się zabawiałem ostro do samego końca.Zacząłem dessi o 14:40 zabawę a skończyłem 18:40 i dalej mam mocno dziurkę powiększoną i jest super uczucie.
Cześć. Przeczytałem i mam wątpliwości, czy to aby nie fantazje i przechwałki 🤨 możesz to jakoś udowodnić?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry