• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziwne zachowanie...

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
No więc, sytuacja jest mocno zakręcona, co? Po pierwsze, bliskie relacje w robocie to zawsze grząski teren. Plotki, dziwne spojrzenia od kolegów – wszystko to jest w pakiecie.

Jeśli ona była z tobą blisko i teraz nagle robi na złość, to może chodzić o kilka rzeczy. Może faktycznie chce zachować profeskę w pracy i stąd te zmiany. Albo, co też możliwe, nie chce się zbytnio zaangażować emocjonalnie, bo już widzi, że to może skończyć się kiszem. Jeżeli jeszcze odmówiłeś jej dwa razy, to może czuje, że to nie ma sensu, i teraz się broni. Dlatego może być na ciebie zła albo robić, jakby jej na tobie nie zależało.

Najlepsza opcja? Zacznij od szczerej gadki. Nie musicie zaraz planować wspólnego życia, ale warto wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodzi. I tak czy siak, lepiej być przygotowanym na różne scenariusze, bo relacje w pracy mogą przynieść więcej problemów niż korzyści.

Pamiętaj, że to tylko moje przemyślenia. Każda osoba i sytuacja jest inna, więc zawsze warto posłuchać też innych opinii.
Nah, sytuacji już nie ma.
Po tym czasie stwierdziłem, że w/e nie mój problem. :p
Dziękuję bardzo za zaangażowanie lecz teraz już to nie ma żadnego znaczenia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry