• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziwne reakcje 🤔😆

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam, z jakimi najdziwniejszymi reakcjami spotkaliście się u ludzi patrzących na nagość?
Osobiście miałam kilka takich sytuacji, przykładowo gdy opalałam się toples na pewnej plaży pomimo że było to na uboczu zostałam obrzucona epitetami i oblana kefirem 🙂
Natomiast gdy pewien jegomość wszedł do pomieszczenia w którym się ubierałam na mój widok agresywnie uderzał rękami o ścianę 🤔🤔
Były też sugestie abym udała się do egzorcysty 🤔😆
Jakie wy macie doświadczenia?
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Nie jestem pewny czy moje doświadczenie pasuje do tematu, ale raz miałem krępująca sytuację.
Byłem u dziewczyny, zabawialiśmy się na łóżku, zdjąłem jej stanik, ale została w koszulce. Ona zdjęła mi koszulkę, a jak się położyłem to zleciały spodnie na podłogę, po czym zsunęła bokserki i zaczęła mi robić dobrze swoim języczkiem. Po dłużej chwili podniosłem się do pozycji siedzącej i przyciągnąłem ją do siebie. Zacząłem całować piersi podwijając jej koszulkę i właśnie zaczynałem odsuwać jej majteczki kiedy usłyszeliśmy kroki...
Szybko ułożyliśmy się w pozycję półsiedzącą i przykryliśmy kocem, a po chwili otworzyły się drzwi, przez które weszła jej starsza siostra. *Wyjeżdżała na kilka dni z narzeczonym i przyszła się pożegnać.* Ja siedziałem bez koszulki, a moja dziewczyna w koszulce, przez którą przebijały się jej sterczące sutki.
To była z jednej strony krępująca, a z drugiej bardzo podniecająca sytuacja. Zwłaszcza, że podczas gdy rozmawialiśmy jej siostra siedziała obok nas na skraju łóżka, a ja miałem nadal wzwód. Już nie pamiętam o czym dokładnie rozmawialiśmy. W kazdym razie rozmowa była lekka i coś żartowaliśmy, ale dobrze pamiętam, ze co chwilę moja dziewczyna pobudzała mojego członka ręką, a kocyk był dość cienki... przez co jeszcze bardziej nie wiedziałem jak się zachować. Po jakimś czasie jej siostra zaczęła sie zbierać. Na odchodne rzuciła coś w stylu "no nic młodzieży, bawcie się dobrze, a ja niestety muszę wracać do narzeczonego" i jakby puściła oczko. Jak wyszła to zrobiliśmy jak mówiła - dobrze się bawiliśmy :D, a ja do dziś pamiętam tamtą sytuację.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nie jestem pewny czy moje doświadczenie pasuje do tematu, ale raz miałem krępująca sytuację.
Byłem u dziewczyny, zabawialiśmy się na łóżku, zdjąłem jej stanik, ale została w koszulce. Ona zdjęła mi koszulkę, a jak się położyłem to zleciały spodnie na podłogę, po czym zsunęła bokserki i zaczęła mi robić dobrze swoim języczkiem. Po dłużej chwili podniosłem się do pozycji siedzącej i przyciągnąłem ją do siebie. Zacząłem całować piersi podwijając jej koszulkę i właśnie zaczynałem odsuwać jej majteczki kiedy usłyszeliśmy kroki...
Szybko ułożyliśmy się w pozycję półsiedzącą i przykryliśmy kocem, a po chwili otworzyły się drzwi, przez które weszła jej starsza siostra. *Wyjeżdżała na kilka dni z narzeczonym i przyszła się pożegnać.* Ja siedziałem bez koszulki, a moja dziewczyna w koszulce, przez którą przebijały się jej sterczące sutki.
To była z jednej strony krępująca, a z drugiej bardzo podniecająca sytuacja. Zwłaszcza, że podczas gdy rozmawialiśmy jej siostra siedziała obok nas na skraju łóżka, a ja miałem nadal wzwód. Już nie pamiętam o czym dokładnie rozmawialiśmy. W kazdym razie rozmowa była lekka i coś żartowaliśmy, ale dobrze pamiętam, ze co chwilę moja dziewczyna pobudzała mojego członka ręką, a kocyk był dość cienki... przez co jeszcze bardziej nie wiedziałem jak się zachować. Po jakimś czasie jej siostra zaczęła sie zbierać. Na odchodne rzuciła coś w stylu "no nic młodzieży, bawcie się dobrze, a ja niestety muszę wracać do narzeczonego" i jakby puściła oczko. Jak wyszła to zrobiliśmy jak mówiła - dobrze się bawiliśmy :D, a ja do dziś pamiętam tamtą sytuację.
Życie piszę najlepsze scenariusze, raz znalazłam się w podobnej sytuacji gdy ubierałam się w pośpiechu szykując się na ważne spotkanie i wtedy do pokoju wchodzi mój syn wraz z kolegą 🙂
Zachowalłam kamienną minę i spokój pomimo że byłam w samych majtkach , prowadziłam z nimi rozmowę 🙂
Był to raczej monolog, oni byli wpatrzeni w mój biust, jednak zachowywałam się jak gdyby nigdy nic 🙂 to ich dodatkowo bardzo zdziwiło 😆
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Życie piszę najlepsze scenariusze, raz znalazłam się w podobnej sytuacji gdy ubierałam się w pośpiechu szykując się na ważne spotkanie i wtedy do pokoju wchodzi mój syn wraz z kolegą 🙂
Zachowalłam kamienną minę i spokój pomimo że byłam w samych majtkach , prowadziłam z nimi rozmowę 🙂
Był to raczej monolog, oni byli wpatrzeni w mój biust, jednak zachowywałam się jak gdyby nigdy nic 🙂 to ich dodatkowo bardzo zdziwiło 😆
Pewnie kolega zaczął częściej przychodzić 😂
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Kiedyś po naprawdę solidnej imprezie ktoś o 7 rano napierdalał (dosłownie) mi w drzwi. Zerwałem się i poleciałem otworzyć a że jeszcze promile we mnie tańczyły to otworzyłem tak jak wstałem czyli nago. Okazało się że było to dwóch młodzików świadków jechowy ze strażnicami w rękach gotowych do nagabywania. Ich mina jak im otworzyłem i jeszcze rzuciłem tekstem w stylu "zapraszam panowie rytuał zaraz się zaczyna" była bezcenna. Nawet nic nie odpowiedzieli tylko odwrócili się i poszli piętro wyżej.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kiedyś po naprawdę solidnej imprezie ktoś o 7 rano napierdalał (dosłownie) mi w drzwi. Zerwałem się i poleciałem otworzyć a że jeszcze promile we mnie tańczyły to otworzyłem tak jak wstałem czyli nago. Okazało się że było to dwóch młodzików świadków jechowy ze strażnicami w rękach gotowych do nagabywania. Ich mina jak im otworzyłem i jeszcze rzuciłem tekstem w stylu "zapraszam panowie rytuał zaraz się zaczyna" była bezcenna. Nawet nic nie odpowiedzieli tylko odwrócili się i poszli piętro wyżej.
To jest dobre😆
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Pewnego dnia gdy już zamykałam biuro udając się do domu podszedł do mnie jeden z naszych magazynierów - Robuś. Jest z nami praktycznie od początku firmy znamy się dobrze chociaż gdy firma się nieco rozrosła straciłam dobry kontakt z częścią pracowników w tym z nim. Zapytał czy możemy porozmawiać oczywiście zgodziłam się. Trochę z oporami i wstydem przeszedł do sedna sprawy mianowicie zaproponował mi ze może zostać moim krawcem 🤔🤔 Byłam zaskoczona propozycja jednak nie do końca ponieważ wiedziałam że jego matką jest krawcowa a on sam też potrafi szyć na maszynie oraz w przeszłości był krojczym. Zaproponował abym przyjechała do niego, co prawda w tym dniu nie mogłam zjawiłam się u niego u sobotę. Tak naprawdę byłam rozczarowana tym wszystkim jego umiejętności odbiegały od moich oczekiwań i standardów, poczucie piękna i stylu u niego miały inny wymiar jednak nie dawałam tego po sobie poznać. Będąc u niego zobaczyłam duża ilość kuponów lotto co dało mi do myślenia. W trakcie luźnej rozmowy zainteresowalo mnie zupełnie co innego ponieważ zauważyłam u niego duże ilości bielizny damskiej i męskiej na pytanie o to powiedział że jego brat i on tym handlują Zaczęłam oglądać, niestety biustonosze były za małe, natomiast majtki i stringi były fajne, kilkanaście par odłożyłam do przymierzenia. Trochę z mniejszym przekonaniem poinformował mnie ze mają też bieliznę erotyczna, bielizna była ok jednak przez moje piersi no niestety nie dla mnie co mu z bólem serca powiedziałam. A on ze to dopasuje do mnie, dla niego to żaden problem, zdziwiłam się z dwóch powodów pierwszy to że będą jakieś przymiarki a drugi to efekt tego ?? Obawiałam się też czy nie będzie opowiadał o tym w firmie.. Skupiłam się na wszystkim co miało koronki, siateczki itp. Niestety musiałam się w to ubrać, jego mina gdy mnie zobaczył była naprawdę super🙂 przebierałam się w pokoju obok gdzie było kilka kotów 🙂
Naniósł poprawki i tak było z każdą kolejną rzeczą. W pewnym momencie należało podnieść lekko do góry moje cycki to był taki biustonosz podtrzymujący, półotwarty odsłaniający sutki. Zapytał czy moge je unieść lekko do góry, oczywiście to zrobiłam i mówię mu zo on wie lepiej więc niech sam to robi, spójrzal na mnie z niedowierzaniem 🙂
Przy następnej "kreacji" sam się obsłużył 🙂 to było fajne uczucie ponieważ udawał profesjonalistę a jednocześnie czułam że choć dyskretnie poprostu mnie maca po cyckach 😂🤣aby atmosfera była ok cały czas się uśmiechalam.
Zapewnił mnie o dyskrecji, pomimo luźnej atmosfery czuć było że ma respekt do mnie.
Wtedy spójrzal na dół i zawiesił na chwilę wzrok, podniosłam mu głowę do góry mówiąc że to co pod majtkami jest nie dla ciebie oczywiście mówiłam to z uśmiechem na ustach aby go nie spieszyć.
Zapytał co na to powie mój mąż??? Że on nie szuka problemów i nie chce być zwolniony z pracy, wyjaśniłam mu ze powiem mężowi jednak napewno nic mu nie grozi i aby nie panikował.
Przymiarki zakończone zaczęłam się ubierac i tutaj się zdziwiłam ponieważ on pomagał mi w tym 🤔 było to miłe z jego strony. Ubrałam już spodnie sięgałam po biustonosz gdy ten sam od siebie zaczyna mi opowiadać o tym co mówią o mnie w firmie, firmowe legendy i fantazje. Odłożyłam ten stanik i siadłam na fotelu wysłuchać co ma do powiedzenia, naprawdę byłam w szoku ale i jednocześnie trochę podniecona ponieważ nie miałam o tym zielonego pojęcia. Nafajniejsze w tym było gdy udając profesjonalistę i pod przykrywką "pracy" dotykał mojego biustu czerpiąc z tego powodu przyjemność 🤣😂🤣😂
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wczoraj mój mąż zaprosił do nas kolegów, wiadomo zaczyna się weekend pogoda nie specjalnie dopisała jednak zaplanowane spotkanie doszła do skutku.
Był grilowanie przerywane nadchodzącymi ulewami jednak duże ilości piwa jakoś im to rekompensowały .
Później już definitywnie przenieśli się do garażu 🙂
W momencie gdy zeszłam w nocy sprawdzić co się tam dzieje był już tylko mąż z jednym kolegą ,reszta się wykruszyła.
Wtedy zaczęły się "rozmowy o życiu"🙂 bez większego składu i ładu 😂😂
Było nawet zabawnie.
Kilka razy mi się przedstawiał więc zapamiętałam dobrze że ma na imię Sebastian , nawet pozwolił mi zwracać się do siebie "Sebek" 🤣🤣
W końcu poszli do naszego domu, tam sytuacja wyglądała podobnie 🙂
"Sebek" miał już ogólnie mówiąc dosyć i mąż zaproponował mu przespanie się u nas ,na początku odmawiał jednak później przystał na propozycje.
Mój małżonek był w nieco lepszej kondycji i zaproponował abym później położyła się spać razem z "sebkiem " zobaczymy jego reakcję gdy się obudzi?
Po pewnym czasie cicho weszłam do tego pokoju i położyłam się obok niego.
Na szczęście miałam telefon i w czasie oczekiwania gdy się obudzi pisałam akurat z pewną osobą z tego forum 🙂
Generalnie romantycznie nie było chrapanie i chrapanie 🤣
W wolnym czasie zdjęłam biustonosz i rzuciłam go na podłogę z jego strony, rozczochrane włosy podkreślały natomiast to co mogło się wcześniej wydarzyć 😂 z mojej strony na szafce stał drink
Starałam się aby to wyglądało autentycznie 🙂
W końcu obudził się ją leżałam na plecach z odsłoniętym biustem i udawałam że śpię 😂🤣
Czuję że wstaje z łóżka i słyszę " o k****"
Otwieram oczy przeciągam się i z uśmiechem na ustach pytam go jak było?
A gdzie Piotr??(mój mąż) miał ogromne oczy 😳 że dziwienia
Odpowiadam spokojnie że nie wiem 🙂
To co ja robiłem??
Nie pamiętasz??
Naprawdę nie pamiętasz?? Co się wydarzyło i co mi mówiłeś??
Ja tylko pamiętam jak kładłem się tutaj spać i później film mi się urwał.
Złapał się za głowę 😳
Rozejrzał się po pokoju i chwycił mojego drinka ,mówił że potrzeba mi czegoś mocniejszego .
Wtedy prawdopodobnie usłyszał nas mój mąż i wszedł do pokoju.
Ja leżałam nadal z biustem na wierzchu 😳
Nie wiedział co mówić i do kogo 🤣😂🤣
Przepraszał raz mnie też męża ,zasłaniał się alkoholem i brakiem pamięci 😂😂😂
W końcu wyjaśniłam mu to wszystko .
Powoli, pozwoli ciśnienie z niego schodziło.
Wtedy wstałam zabrałam swój stanik i poszłam 🙂
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Witam, z jakimi najdziwniejszymi reakcjami spotkaliście się u ludzi patrzących na nagość?
Z żadnymi. Wszyscy reagują jak pambuk przykazał 💁🏻‍♀️
Osobiście miałam kilka takich sytuacji, przykładowo gdy opalałam się toples na pewnej plaży pomimo że było to na uboczu zostałam obrzucona epitetami i oblana kefirem 🙂
Jeśli to nie była plaża przeznaczona do świecenia cycem to się nie dziwię
Natomiast gdy pewien jegomość wszedł do pomieszczenia w którym się ubierałam na mój widok agresywnie uderzał rękami o ścianę 🤔🤔
A mógł spożytkować te energię inaczej 🙄
Były też sugestie abym udała się do egzorcysty 🤔😆
Jakie wy macie doświadczenia?
Ja tam tylko sobie półnago hasam przy drogach za miastem w porze wzmożonego ruchu, a mój Luby robi mi zdjęcia. 😏 niestety reakcji przejeżdżających nie widziałam, pozowałam tyłem. 🥲
 
Mężczyzna

prouser

Cichy Podglądacz
Ja miałem raz taką sytuację...jak studiowałem. Byłem wtedy ze swoją dziewczyną z którą razem studiowaliśmy. Mieszkaliśmy w akademiku. Na jeden weekend zaprosiliśmy jej 19letniego brata żeby pokazać Warszawe. Oczywiście spał u nas wciśnięty na krzywy ryj. Pokój mieliśmy dwuosobowy ale łóżka złączone 3 osoby śmiało się mieściły. Położyliśmy się spać. Ja w środku, za plecami brat dziewczyny. Przykleiłem się do jej pleców i tak sobie gadaliśmy wszyscy co będziemy robić następnego dnia itd. podczas rozmowy czuje jak pod kołdrą ręką mojej dziewczyny wędruje po moim kroczu. Czuje jak zdejmuje sobie majtki i wkłada sobie mojego kutasa do cipki. Oczywiście musiałem zagadywać młodego jednocześnie ruchajac jego siostrę. Do tej pory zastanawiam się czy się zorientował 😁
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry