• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dzisiejszej nocy straciłam dziewictwo

Status
Zamknięty.

marta_grypa

Cichy Podglądacz
Witam Was Kochani bardzo cieplutko. Chciałabym sie z Wami podzielić, czymś, co na zawsze utkwi w mojej pamięci. Otóż dzisiaj, parę godzin temu straciłam dziewictwo. Bolało, ale wytrzymałam, w ogóle nie krwawiłam, a najbardziej bałam się krwi. Na razie jeszcze to do mnie tak nie dociera,że to już po wszytskim, bo za dużo emocji. Stało się. To jest moja pamietna noc przez całe życie. Chciałam dodać jeszcze, że oczywiście o orgazmie nie było mowy,więc jeśli ktoś się nastawia na super doznania, to niech z góry się przygpotuje,że za pierwszym razem to jest na razie tylko jedna myśl-niech ten ból się skończy. Oczywiście to nie jest straszenie nie wiem czy bede tego żałować, na razie nic nie wiem, na razie nie popadłam w depresje
 

Mariano

Cichy Podglądacz
Przede wszystkim po gratulować, życzę udanych zbliżeń ;) Żałować to raczej nie będziesz, bo z przymusu tego chyba nie zrobiłaś tylko z miłości prawda :D ? Ja ze swoją partnerka jeszcze do tego nie doszedłem wiec nie potrafię więcej powiedzieć. Mam jeszcze pytanie w celach statystycznych: Jaki jest Twój wiek i Twojego chłopaka i jak długo przygotowywaliście się do pierwszego razu?
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Oto cały jest ambarans, żeby dwoje chiało na raz :wink:
Najważniejsze jest to, żeby obydwoje tego chcieli, wtedy napewno nie będzie się żałować, ale to tylko moje zdanie :p
Z mojej strony także gratulacje i powodzenia na nowej, przyjemnej drodze życia.
 

młoda

Podrywacz
Gratuluję ;) Choć mnie w ogóle nie bolało za pierwszym razem i było mi naprawdę baaardzo przyjemnie... Orgazm był za drugim razem, czego Tobie też życzę ;)
 

marta_grypa

Cichy Podglądacz
Teraz jesteśmy już po 2 nocy:)troche też bolało, ale tylko przy samym wejściu. Nadal nie czerpię z seksu żadnej przyjemnosci, ale mam nadzieję,że przy kolejnych razach będzie coraz lepiej. Co do statystyki: ja mam 18, on 23, wcześniej kombinowałam z poprzednich chłopakiem pół roku, a z tym przygotowywaliśmy sie 5 miesięcy, głównie przez palcówkę,ja jeszcze nie dotykałam jego penisa, bo jakoś się zraziłam po poprzednim chłopaku, więc na razie jest dobrze tak jak jest. Jeśli macie pytania,to piszcie, chętnie pomogę :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
BNS nocy dyżur Opowiadania erotyczne 1
L Demony nocy Opowiadania erotyczne 1
K Czy straciłam dziewictwo jeśli pojawiła się krew? Pierwszy raz 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry