• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny w skarpetkach

Mężczyzna

Maciej31

Cichy Podglądacz
Cześć, jeden mój temat nie ruszył, to zakładam inny. Mianowicie, chodzi mi o wasze zdanie, w szczególności fetyszystów stóp. Jakie według was są najseksowniejsze skarpetki, jakie może założyć kobieta. I mam na myśli skarpetki, nie podkolanówki, rajstopy czy pończochy. Osobiście, uwielbiam prostotę, białe lub czarne do kostki, lub urocze jasne że wzorkami, również do kostki. W każdej sytuacji, fajnie, jak są delikatnie ubrudzone od spodu.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Przede wszystkim czyste. Do kostki, takie półprzeżroczyste o białym odcieniu, od góry na całym obwodzie taka falbaneczka😋
Opis dyletanta modowego, piszę co widzę, nazwać nie umiem🙈
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Dla mnie jedyne które mnie kręcą to takie do balerinek, albo jakieś koronkowe ale mogą być też zwykle skarpetki do balerinek. Stopki albo jakieś długie skarpetki nie specjalnie na mnie działają. :)
 
Mężczyzna

Maciej31

Cichy Podglądacz
Mnie odstraszają te sportowe skarpetki, długie, co są teraz modne, wygląda to okropnie, jak jakieś męskie skarpety
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Nie wiem czy Panowie kojarzą ale kiedyś w latach '80 i '90 były bardzo modne takie ściągane skarpetunie do fitnessu. Sama miałm takie do areobicu... ale to był hit 😁 pamiętam, że je bardzo lubiłam... nosiło się nawet do dzinsowej mini i adidasków... ech... to były czasy 😌
P.S. filmik dla przyciągnięcia uwagi... ale żeby nie było to skarpetki można sobie poglądowo zobaczyć 😜
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

masturb.

Nowicjusz
Nie wiem czy Panowie kojarzą ale kiedyś w latach '80 i '90 były bardzo modne takie ściągane skarpetunie do fitnessu. Sama miałm takie do areobicu... ale to był hit 😁 pamientam, że je bardzo lubiłam... nosiło się nawet do dzinsowej mini i adidasków... ech... to były czasy 😌
P.S. filmik dla przyciągnięcia uwagi... ale żeby nie było to skarpetki można sobie poglądowo zobaczyć 😜
Pamiętamy 😀
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Nie wiem czy Panowie kojarzą ale kiedyś w latach '80 i '90 były bardzo modne takie ściągane skarpetunie do fitnessu. Sama miałm takie do areobicu... ale to był hit 😁 pamiętam, że je bardzo lubiłam... nosiło się nawet do dzinsowej mini i adidasków... ech... to były czasy 😌
P.S. filmik dla przyciągnięcia uwagi... ale żeby nie było to skarpetki można sobie poglądowo zobaczyć 😜
Kocham Jamie❤️ na szczęście te "onuce" są mało widoczne😅
Po za tym jest co oglądać😜
 
Mężczyzna

Chytry3

Nowicjusz
Nie wiem czy Panowie kojarzą ale kiedyś w latach '80 i '90 były bardzo modne takie ściągane skarpetunie do fitnessu. Sama miałm takie do areobicu... ale to był hit 😁 pamiętam, że je bardzo lubiłam... nosiło się nawet do dzinsowej mini i adidasków... ech... to były czasy 😌
P.S. filmik dla przyciągnięcia uwagi... ale żeby nie było to skarpetki można sobie poglądowo zobaczyć 😜
Zgrabnej nóżce to w każdej skarpecie ładnie😉
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Zwykła skarpetka, bawełniana jakoś nie specjalnie mnie kręci. Ale natomiast lubię takie koronkowe skarpetki do balerinek :) wtedy szaleje za taką stópką.
 
Mężczyzna

turuto

Cichy Podglądacz
Nie przepadam za skarpetkami, wolę rajstopy. Ale jeśli już, to białe, bo wtedy widać palce i zarys stopy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry