• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny pytanie

Kobieta

Veragolden

Nowicjusz
Czy są tu dziewczyny które mają choćby po części jak ja? Często oddaje się rozkosznemu zapachowi bielizny mojego męża. Podnieca mnie to tak bardzo że nie wyobrażam sobie z tego nie korzystać. Zapach jest dla mnie tak wpływający na wyobraźnię że często wydaje się mnie że dużo kobiet tak robi ale chciała bym poważnych opinii posłuchać. Bardzo proszę bez wulgaryzmów
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Czy są tu dziewczyny które mają choćby po części jak ja? Często oddaje się rozkosznemu zapachowi bielizny mojego męża. Podnieca mnie to tak bardzo że nie wyobrażam sobie z tego nie korzystać. Zapach jest dla mnie tak wpływający na wyobraźnię że często wydaje się mnie że dużo kobiet tak robi ale chciała bym poważnych opinii posłuchać. Bardzo proszę bez wulgaryzmów
Wątpię żeby kobiety się przyznały do czegoś takiego.Ty jesteś odważna i należysz do znikomej mniejszości wśród kobiet.Gratuluję odwagi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry