• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Duże wargi sromowe u kobiet - podniecają czy odpychają was?

Kobieta

tagetes

Seks Praktykant
Myślę że kobiety znacznie lepiej radzą sobie z opiniami na temat ich cipki, z facetami bywa różnie jeśli chodzi o długość ich przyrodzenia 😅
Pewnie masz rację, ale szczerze? Mi się moja podoba, innym może, ale wcale nie musi 😉 Czyjaś opinia nie determinuje udanego życia seksualnego.
A co do Was, to trochę zbyt dużą wagę do tego przywiązujecie i zbyt mocno się na tym skupiacie, pomijając znacznie ważniejsze kwestie niż długość. Więcej luzu pod tym kątem, bo to według mnie nie jest najistotniejsze.
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Pewnie masz rację, ale szczerze? Mi się moja podoba, innym może, ale wcale nie musi 😉 Czyjaś opinia nie determinuje udanego życia seksualnego.
A co do Was, to trochę zbyt dużą wagę do tego przywiązujecie i zbyt mocno się na tym skupiacie, pomijając znacznie ważniejsze kwestie niż długość. Więcej luzu pod tym kątem, bo to według mnie nie jest najistotniejsze.
Według mnie sam kształt i wygląd narządów nie determinuje udanego życia seksualnego :) Jeśli chodzi o mnie, mam do tego kompletny dystans, według mnie to grubość jest nawet bardziej istotna niż długość no ale cóż. Wracając do początku Twojej odpowiedzi, Twoja cipka ma się podobać Tobie a nie komuś innemu, kobieta która podoba się samej sobie jest bardzo pociągająca :)
 
Kobieta

tagetes

Seks Praktykant
Według mnie sam kształt i wygląd narządów nie determinuje udanego życia seksualnego :) Jeśli chodzi o mnie, mam do tego kompletny dystans, według mnie to grubość jest nawet bardziej istotna niż długość no ale cóż. Wracając do początku Twojej odpowiedzi, Twoja cipka ma się podobać Tobie a nie komuś innemu, kobieta która podoba się samej sobie jest bardzo pociągająca :)
Podpisuję się pod każdym słowem, każdym przecinkiem i każdą kropką 😉
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Pewnie masz rację, ale szczerze? Mi się moja podoba, innym może, ale wcale nie musi 😉 Czyjaś opinia nie determinuje udanego życia seksualnego.
A co do Was, to trochę zbyt dużą wagę do tego przywiązujecie i zbyt mocno się na tym skupiacie, pomijając znacznie ważniejsze kwestie niż długość. Więcej luzu pod tym kątem, bo to według mnie nie jest najistotniejsze.
Totalnie się z Tobą zgadzam. Chyba nic nie wpływa bardziej na nieskrępowaną swobodę naszej ekspresji seksualnej, jak zdrowa samoakceptacja i podobanie się sobie.
Co do zbyt dużej wagi do rozmiarów penisa, przejmują się tylko ci, którzy się nie akceptują lub rzeczywiście są mocno poza skalą.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry