• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Drogie Panie, lubicie penisa na uwięzi? ;)

Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ja ostatnio kupiłem sobie taką powiedzmy kabure czy podwiązke na jądra, sam nie wiem jak dokladnie to nazwac, ale bylem zaskoczony jakie jest to przyjemne podczas masturbacji 😆. Widzę, że mogą być tutaj panowie obcykani w temacie, to chętnie zobacze czy macie jakieś ciekawe podwiązki do polecenia. Generalnie podoba mi się uczucie podwieszonych jąder, ale niechciałbym, by przeszkadzało to w dotykaniu sie
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Ja mam nieco inny patent,podczas marszczenia Freda,oczywiście przed panią lub dziewczyną.Mam smycz czyli kawałek skórzanego rzemienia długości ok.80 cm,do którego przymocowana jest opaska z rzepu.Wszystko tak skonstruowane ,żeby dało się mocno ścisnąć moszne powyżej jąder.Rzep ma w jednym miejscu wszyte ucho z rzemienia ze stalowym kółkiem,do którego przypina się rzemień.Ten z kolei wygląda tak,że z jednej strony ma dość dużą pętlę do trzymania go w dłoni a z drugiej karabińczyk od jakiejś smyczy dla psa.Całość umożliwia ciągnięcie przez kobietę w różne strony…,lub po prostu związane jądra,które huśtając się podczas akcji..i ten brzęk metalu…Z praktyki wynika,że smycz ma zwisać z tyłu jąder.Czysty,w krystalicznej postaci odlot dla kobiet i dla mnie.Przeżycia niesamowite.Pewien rodzaj kobiet wręcz to uwielbia.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry