• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dominacja w seksie i życiu

Mężczyzna

NiegrzecznyMotyl

Cichy Podglądacz
Cześć.
fantazje, które mam od dawna to bycie uległym posłusznym mężem
Nie tylko w łóżku ale i życiu codziennym
Opcja że ktoś mnie kontroluje jest fascynująca.
kiedy co mogę zrobić. Co ubrać. Kiedy wrócić do domu. Jeśli miałoby to podtekst erotyczny to jestem cały do uległości.
tak mam🫠 mimo tego że osobowość mam konkretną, lubię dominować i wydawać polecenia. Nie mniej chciałbym być w tej drugiej roli także.
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
Na początek określ się, kim jesteś. Początek twojej wypowiedzi wskazuje, że interesuje cię femdom.
To, że w życiu zawodowym lubisz dominować, a może jesteś zmuszony zajmowanym stanowiskiem np. kierowniczym, domowej uległości nie przekreśla.
Porozmawiaj o tym z partnerką i ustalcie, czy ma to być coś jednorazowego, czy na dłuższy czas. Może tylko na próbę, abyś sprawdził się w nowej dla ciebie roli. Może tylko ciekawość podsuwa ci taki pomysł, a jego realizacja okaże się pomyłką.
Póki tego nie sprawdzisz, nie będziesz wiedzieć.
Z doświadczenia wiem, że większym problemem może okazać się znalezienie partnerki zainteresowanej femdomem, a jeszcze większym, jeżeli masz już stałą partnerkę i nie jest ona tym zainteresowana.
Życzę jednak powodzenia :)
 
Kobieta

gvbiiysl

Cichy Podglądacz
Cudowne, zapraszam kazdego uleglego pieska ktory szuka swojej królowej, i zrobi dla niej wszystko 😋
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry