• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dojrzała i młodzik

Gamb1t

Cichy Podglądacz
Ciężko mi wypowiadać się z perspektywy kobiety, ale w kwietniu utrzymywałem bliższy kontakt z pewną panią. Ja 19 lat, ona bodajże 43. Wymienialiśmy „niegrzeczne” wiadomości, zdjęcia, byliśmy nawet umówieni już na coś konkretnego, jednak koronawirus pokrzyżował te plany, pani jednak stwierdziła że to co robi jest złe. Szkoda.

Jeśli jednak są panie zainteresowane młodszymi to proszę o kontakt ;)
 
D

danick

Guest
Też chętnie bym poznał starszą Panią, natomiast nie mam do tego szczęścia
 
Mężczyzna

Marek696

Cichy Podglądacz
A mi się zdarzyło i mam nadziej ze znowu się zdarzy nie raz,mnie tam np. Bardzo kręcą sexowne dojrzale panie,sexowne nie oznacza do końca że bardzo ładne ale własnie to jest sexowne że naturalnie i dojrzale sexowne 😊😉
 
Mężczyzna

Floriss

Cichy Podglądacz
To jest najlepsze połączenie jakie istnieje. Również pod względem biologicznym. Mam na myśli, ze u kobiet największy apetyt na seks budzi się po 30 roku życia ;) u Panów wiadomo, jest to nieco wcześniejszy okres. Dlatego docelowo największą namiętność w łóżku osiągną starsza kobieta i młodszy od niej chłopak.
Ze swojej strony mógłbym dodać tylko, żeby Pani miała dominujące skłonności i wychodzi ideał 🙃
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Bedac mlodzikiem mialem takie doswiadczenia I bylo super. Samiec daje niekonczaca sie erekcje, rznie sie jak krolik raz za razem I moze wystrzelic kobiete w kosmos. Z drugiej strony dojrzala kobieta bierze co chce I jak chce, bo mlody byczek jest bardziej podatny na sugestie. Przy okazji uczysz sie jak sprawiac przyjemnosc kobiecie, ktora potrafi z tego korzystac, dobrze zna swoje cialo, swoje potrzeby, ale I meskie potrzeby tez! To bylo fantastyczne!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry