• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do mężczyzn, kobieta w potrzebie

Kobieta

Ona23on22

Cichy Podglądacz
Mam pytanie do facetów. Mój problem jest taki że mój chłopak chciałby trójkąta ja on i jeszcze jedna dziewczyna. Chciałabym spełnić jego fantazje ale się boję. Obawiam się tego że jak już dojdzie do trójkąta spodoba mu się ta druga, że któregoś dnia kiedy będę w pracy, skontaktuje się z nią na seks, bo uzna że ona go podnieca może bardziej?
Doradźcie mi czy byliście w takiej sytuacji, co facet ma w głowie później?
 
Mężczyzna

Not wisdom at all

Cichy Podglądacz
Sprawa trojkąta nie jest taka łatwa jak może się wszystkim wydawać. Trzeba przemyśleć dobrze tą sytuacje, jest to akceptowalne jeżeli dwie strony się dobrze czują w takim położeniu i dwie strony chcą tego trojkąta. Z tego co piszesz Twój mężczyzna mocno napiera na 3kat. Ty skoro się obawiasz to powinnaś mu powiedzieć o tym i nie brnąc w to… Trzeba mieć ta świadomość, co się zadzieje w głowie po tym trojkącie. Być może będzie to koniec waszego związku, bo będą problemy z zaufaniem? A może jednak sprawa potoczy się tak, ze odkryjecie coś wspaniałego? To już zależy od was. Porozmawiajcie, przemyślcie swoje odczucia i zastanówcie się czy warto. No i najważniejsze, nie rób nic przeciwko sobie, bo złe to się dla Ciebie skończy.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Hmm widzę oczami wyobraźni, że może być różnie. Jeśli Ty nie godzisz się i zastanawiasz - to lepiej nie idź w to, bo to będzie tylko spełnienie fantazji Twojego partnera a nie wasze wspólne.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Do takiej zabawy nadają się tylko ludzie pewni siebie i bez kompleksów. Znam małżeństwa gdzie to scementowało związek ale też znam bardzo dokładnie odwrotną sytuację wg scenariusza jak napisałaś. Warto spróbować ale tylko jeśli sama widzisz w tym własną pikanterię, jakieś urozmaicenie.
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Ze swoja partnerka chodzimy na spotkania swingersow.Nie wszystkie oczywiscie ale jest duzo spotkan tematycznych.Czesto sa osoby trzecie ktore chca sie przylaczyc ale wystarczy powiedziec "nie",jesli nie mamy ochoty.Wielokrotnie,dazaly sie trojkaciki,wylacznie KKM.Zanim do tego doszlo omowismy gdzie sa granice i tego sie trzymamy.
Wiadomo ze przy dwoch laskach do dymania glowa przestaje pracowac ale pilnuje sie aby nie urazic czyms przyjaciolki.Jsk zawale to wiecej sie nie powtorzy imprezka.
Jesli ufasz chlopakowi,ustalcie zakres obowiazkow i bawcie sie dobrze.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry