• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet o orgazm

Qubson

Cichy Podglądacz
Pytanie do kobiet lub także do mężczyzn.
Orgazm, jaki macie dziewczyny orgazm, taki jak zazwyczaj na filmach xxx gdzie tryskaja aktorki jakby sikaly czy taki mniej widoczny to chyba nazywa się orgazm wewnętrzny.

Moja żona nigdy nie miała takiego jak na filmach, nie wiem czy to normalne bo z filmami to różnie przecież (może rzeczywiście sikaja) czy poprostu za mało ja się staram.
Jak się pytam czy doszła mówi że tak.
Co prawda czuje takie ściskanie w pochwie to chyba w tedy, żona dochodzi.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Kobiecy wytrysk to rzadkość. Mało której kobiecie sie to zdarza. Orgazm natomiast osiąga każda. Jednak musisz pamiętać, że żadna w taki sam sposób i z takim samym efektem. Jedna wcześniej, inna później, Jedna głośno inna cichutko. Jeżeli musiałbym Ci dać rade kiedy kobieta osiąga orgazm (bo często kłamią; kłamią dla nas, a nie dla siebie - dlatego takie kłamstwo można wybaczyć) to bardzo często widać zaczerwienienie (rumieńce) na twarzy, szyji i (co wyjątkowe dla orgazmu) na klatce piersiowej. Ponadto oddech. Jest tak dziwny, że cięzko go naśladować - jednak do tego musisz dobrze znać partnerkę, znać jej orgazmy. Tego sie w związku po prostu uczy.
A jak chodzi o tzw punkt G, to też u każdej kobiety jest gdzie indziej (głębiej lub płycej) jednak zawsze musi być na przedniej ścianie pochwy. Łechtaczka jest na prawdę duża, a na zewnątrz wystaje jej tylko odrobinka. Twoje zadanie polega na pieszczeniu jej od wewnątrz. Polecam: wsadzasz dwa palce i lekko uginasz. W stronę pępka. Masujesz opuszkami pomału - płytko>głębiej>głęboko, powtarzasz i obserwujesz. Jak trafisz to (uwierz mi) w końcu zobaczysz. Wtedy polecam na początek docisnąć opuszki i masować płynnymi ruchami w tym miejscu. Potem szybciej, a jak zobaczysz po niej, że już nie możesz przerwać musisz być stanowczy, silny i szybki. Ta koncówka jest najtrudniejsza. To jak przy naszej masturbacji - pod koniec przyśpieszasz, napinasz mięśnie, ruchy stają sie chaotyczne. Muszą być mocne i szybkie. Ja kłade wskazujący i mały palec na prawym i lewym pośladku i drgam-szarpie-mieszam ręką zały czas przyciskając palce do miejsca o którym mówiłem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry