• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet: jaki typ sylwetki u faceta podoba Wam się najbardziej?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Wolicie facetów szczupłych/chudych, umięśnionych czy "z brzuszkiem"? Jakie macie gusta w tej kwestii? A może sylwetka nie odgrywa istotnej roli, jeśli chodzi o atrakcyjność faceta?
 
B

Basia

Guest
ogólnie wygląda to rzecz na ostatnim miejscu, mimo wszystko kręci mnie coś kompletnie innego
jednak jak bym miała wybierać to na pewno nie chudego
 
B

Basia

Guest
Wiex Co Cie kr3ci?

raczej intelekt i umysł
na pewno nie to jak wygląda (oczywiście nie popadając w paranoje) ale nakręcić czy wyrwać można mnie na pewno nie tym jak się wygląda. Wygląd jest zwodniczy i wiadomo zmienia się więc nie przywiązuję do tego większej uwagi.
 

magdab

Podrywacz
Nie mam preferencji. Trzeba poznać faceta i jak się z Nim dobrze czuję, to akceptuję, jaki jest. Proste.Nie mam idealnego ciała, więc nie śmiem oceniać, że mężczyzna ma brzuszek lub coś tam...Zajebiste ciało mozna mieć przez ile lat życia? Czas zrobi swoje z większością ludzi. Ci, którzy zawsze będą wyglądać na maks 40 lat, to są gwiazdy filmowe, bo mają kasę na kremy za 5000zł i codzienne masaże twarzy.
 

MoniDul

Cichy Podglądacz
Właśnie. Ciekawy temat, szkoda już trochę umarł. Jestem ciekawa tego jak inne kobiety reagują na faceta, który "hoduje swojego konia pod daszkiem" a takim maczo. Bo wiele udostępnianych zdjęć na serwisie to są faceci, którzy od lat pracują nad rzeźbą na siłowni, A nie ma żadnego z "z daszkiem".
 

MoniDul

Cichy Podglądacz
Oj, źle się wypowiedziałam. Jest tutaj taki temat na forum, gdzie każdy może się pochwalić swoją nagością :p
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
A, no to jasne.. w takim razie znajda sie tu i tacy z daszkiem, raczej niewielkim co prawda, ale jednak😊
 

MoniDul

Cichy Podglądacz
Właśnie ten niewielki daszek może być nawet że względu na opuszczenie siłowni i mimo wszystko część mięśni obwisa lub organizm mimo wszystko zmagazynowal trochę tłuszczu by mieć energię na wzmożony wysiłek, którego nie ma. Ale chodzi mi o takich wiecie. Co mają może 30+ kg. Widomo, że wszystko zależy od postury i jeden z taką nadwagą będzie wyglądał jakby twarzą śnieg zimą ogarniał, a inny będzie znacznie zookraglony. Ja mam takiego znajomego. Niestety żonaty. Pomimo, ze ma 30 kg nadwagi to jak widzę jego ramiona to zakładam pieluchę bo tak mokra się robię :p
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
jeden z taką nadwagą będzie wyglądał jakby twarzą śnieg zimą ogarniał,
Padłam...😂

No wiadomo ze nadwaga nie rozkłada sie tak samo na kazdym, jeden bedzie jak ksiezyc w pełni a drugi po prostu misiowaty :giggle: Ogolnie uwazam ze nie ma co popadac w paranoje i walczyc z kazda niedoskonałoscia, ale to juz jest kwestia indywidualnego postrzegania siebie i otoczenia. Niestety taki mamy swiat, ze ludzie chca byc idealni i pompuja sie roznymi swinstwami byle tylko ten (nienaturalny i wykreowany przez kogos) ideał osiagnac. Czesto robia to bezrefleksyjnie i ze szkoda dla wlasnego ciała, co potem odbija sie na zdrowiu. "Zapuszczenie sie" nie jest dobrym wyborem, jednak przeginanie w druga strone rowniez nie, trzeba umiec znalezc rownowage.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Intelekt i poczucie humoru oczywiście ale trzeba lekko poznać osobę, zamienić chociaż jedno zdanie.
Nikt na pierwszy rzut oka nie myśli sobie :”o, z tym to napewno łatwo się będzie na wkład własny zbierało”.
Na dzień dobry jednak nasze oko przykuwa wygląd, ale „wnętrze” sprawia, że zostajemy😉
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Wysoki (pow 180cm), nieprzesadnie umięśniony, z płaskim brzuchem, szerokie ramiona, nie za szczupły (pow 90 kg). Ale miłość nie wybiera i zakochać się można w kimś, kto odbiega od naszych kanonów piękna.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry